Premiera MG4?

krzyss

Pionier e-mobilności

Ev3

Pionier e-mobilności
Czekaj, czekaj...
A jakie źródło według Ciebie będzie najlepsze aby coś się dowiedzieć na temat samochodu jeśli nie forum w kraju, gdzie jest on sprzedawany od 1,5 roku i ma sporą popularność (bo to w sumie 'angielska' marka)? Tam więc na pewno znajdziesz info o zaletach i wadach tego samochodu z pierwszej ręki.
I się znalazły, ciekawe czy na anglijskich forach, też nie zapomnieli o tym napisać?





W sumie wyszło na to, co dokładnie przewidziałem rok temu, czyli kiepska jakość i brak sensownego serwisowania.
 

nabrU

Pionier e-mobilności
W sumie wyszło na to, co dokładnie przewidziałem rok temu, czyli kiepska jakość i brak sensownego serwisowania.

Nie będę bronił MG, ale sugeruję zobaczyć jak jest tworzony ten ranking:


How the survey was conducted

The What Car? Reliability Survey is open for responses from all drivers and car owners for six months, and it is sent out to whatcar.com readers and those who read What Car? magazine.
Anyone who reports a fault on their car in the previous 24 months is asked to rate the seriousness of the issue by telling us how much it cost to repair and how long it kept the car out of action. We also ask what area of the car was involved, giving people 16 different categories to choose from.
The data on cost of repairs and time off the road is collated for each model to create a unique reliability rating, and this is used to rank cars. The latest survey gained 29,697 responses and that enabled us to report on 199 models up to five years old from 31 different brands.

Innym czynnikiem powinno być wzięcie pod uwagę ile samochodów danej marki sprzedaje się na tym rynku: Bo jeśli np. sprzedaż Lexusa w tym roku to niecałe 10 tyś. samochodów, a MG to ponad 53 tyś. to przy takiej samej niezawodności MG będzie miał 5 razy tyle usterek.

 

Ronin78

Fachowiec
NabrU stawiasz MG obok Lexusa? Chyba ta GB za mocno wjechała, a sorry, te Chiny.

Proszę znajdź mi na forum Lexa problemy z przeciekami po deszczu.
 
Last edited:

kaktus

Posiadacz elektryka
NabrU stawiasz MG obok Lexusa? Chyba ta GB za mocno wjechała, a sorry, te Chiny.

Proszę znajdź mi na forum Lexa problemy z przeciekami po deszczu.
On podał tylko przykład jak kretyńsko jest ten ranking tworzony. Możesz podstawić tam dowolną markę :)
 
Top