Salon Poznań Swadzim

blazej

Pionier e-mobilności
Tak jak pisałem w innym temacie - miałem przecieki, że to będzie dużo szybciej i że serwis ma być niedługo po salonie albo nawet jednocześnie. Na razie mimo Waszego sceptycyzmu się potwierdza, więc będę się trzymał moich info - będzie serwis szybciej niż później.

Natomiast SuC ma być chyba i tak w Komornikach, ale to z kolei nie jest już tak oczywiste, kiedy i czy w ogóle.
 

wojtkow

Posiadacz elektryka
Natomiast SuC ma być chyba i tak w Komornikach, ale to z kolei nie jest już tak oczywiste, kiedy i czy w ogóle.
Myślę, że nie można wykluczyć, że w Swadzimiu postawią ze 4x SuC V3 a prawdziwy hub z V4 za pieniądze z UE powstanie w Komornikach.
 

blazej

Pionier e-mobilności
Dla mnie idealnie jakbym musiał się poratować z jakiegoś powodu, choć akurat w Poznaniu to nie planuję za często się ładować poza wolnymi słupkami i później jak ogarnę po prostu w garażu podziemnym pod blokiem.
 

TomRS

Posiadacz elektryka
Myślę, że nie można wykluczyć, że w Swadzimiu postawią ze 4x SuC V3 a prawdziwy hub z V4 za pieniądze z UE powstanie w Komornikach.
Komorniki zdecydowanie lepsze z punktu widzenia podróżujących, choć przy serwisie tez powinno stać coś w miarę szybkiego
 

inter

Pionier e-mobilności
Komorniki zdecydowanie lepsze z punktu widzenia podróżujących, choć przy serwisie tez powinno stać coś w miarę szybkiego
Pewnie postawią, ale nie bedzie ogólno dostepny, jak w Katowicach.
 

TomRS

Posiadacz elektryka
Zależy gdzie podróżują.
Jak na Zachód (drogą niepłatną) i północ to niekoniecznie.
Uważam, że powinny stanąć głównie przy najbardziej uczęszczanych trasach, w dobrze skomunikowanych punktach. A w dalszej kolejności w pozostałych. Dla jadących na północ Komorniki są super, bo zaraz jest odbicie na eSkę, dla jadących na zachód tym bardziej. Bez większego problemu da się osiągnąć Komorniki jadąc z Warszawy, o Łodzi nie wspominając. Do kolejnych SuC na terenie Niemiec też się da dojechać. Wtedy siec SuC zaczyna nabierać sensu.
 
Last edited:

Bash

Zadomawiam się
Tej, jako Poznaniak i to jeżdżący tam codziennie nie zauważyłem :D
Mają tam przestrzeń na sprzedaż, serwis oraz SuC. Ale by się porobiło gdybyśmy zyskali ładowarki w Komornikach (południowa kluczowa lokalizacja - przecięcie dróg A2, S5 chyba najbardziej oblegany odcinek drogi w tej części kraju) ogromny teren handlowy przy Auchan.

Swadzim to północna obwodnica Poznania, połączona z S11, jedna z kluczowych dróg tranzytowych, byłoby bosko mieć w Poznaniu taką infrastrukturę. Prądu tam nie powinno brakować.

Trzy SuC w Poznaniu, o matko - tak sobie marzę :)
 
Top