shell recharge - nowe możliwości

p0li

Pionier e-mobilności
dla kolegów którz chcą lub korzystają z karty/apki shell recharge - po updejcie pojawiły się nowe możliwosci - apka zostałą zintegrowana z android auto i może na ekranie samochodu wyświetlić najbliższe ładowarki z dostępnością wtyczek i aktualnymi cenami - po wybraniu konkretnej ładowarki może włączyć nawigację do niej

zdjecie trochę niewyraźne bo robione w pełnym słońcu
 

Attachments

  • photo_5204464296837366331_y.jpg
    photo_5204464296837366331_y.jpg
    122,1 KB · Liczba wyświetleń: 55

krzyss

Pionier e-mobilności
Ciekawa sprawa. Zaczalem ogladac sobie ceny w nowej apce ShellRecharge i tanio, jak w GW z abonamentem. I to cena jest za stacje 200kW
 

Attachments

  • 883A51A1-64A9-4DBB-926D-3570DC3D76FE.jpeg
    883A51A1-64A9-4DBB-926D-3570DC3D76FE.jpeg
    376,9 KB · Liczba wyświetleń: 65

JareG

Pionier e-mobilności
Ciekawa sprawa. Zaczalem ogladac sobie ceny w nowej apce ShellRecharge i tanio, jak w GW z abonamentem. I to cena jest za stacje 200kW
Ostanio to widziałem nawet 1,17 zł :)
Ktoś już się za pomocą tej aplikacji niedawno ładował..?

Pozdrawiam
 

JareG

Pionier e-mobilności
Tak, i wyszlo ze aplikacja klamie bo liczy znacznie drozej.
Udało Ci się skutecznie podpiąć jakiś środek płatniczy? Bo u mnie waliło jakimś błędem, chciało potwierdzenia kodem BIC a i tak jakby nie dokończyło.. no i przy zamówieniu karty nie zdjęło mi nic z konta.. dziwnie jakoś.

Pozdrawiam
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Udało Ci się skutecznie podpiąć jakiś środek płatniczy? Bo u mnie waliło jakimś błędem, chciało potwierdzenia kodem BIC a i tak jakby nie dokończyło.. no i przy zamówieniu karty nie zdjęło mi nic z konta.. dziwnie jakoś.

Pozdrawiam
Nie, mam dopisany numer rachunku bankowego. Jak sie u nich laduje to dostaje info ze nie udalo im sie pobrac pieniedzy z rachunku i przesylaja fakture i robie przelew na konto do nich.
 

JareG

Pionier e-mobilności
Nie, mam dopisany numer rachunku bankowego. Jak sie u nich laduje to dostaje info ze nie udalo im sie pobrac pieniedzy z rachunku i przesylaja fakture i robie przelew na konto do nich.
Kartę właśnie dostałem.. na adres 87-640 Czernikowo, Poland Germany - ale doszła :D Za darmo to przysyłają czy dostanę fakturę?

Pozdrawiam
 
Top