Mindive

Fachowiec
Wątek dla zainteresowanych Skodą Enyaq. Wrzucam swoją konfigurację zamówioną na początku lutego, może pomoże innym. Termin produkcji: 17 tydzień roku
Screenshot_20210227-154619_Gmail.jpg
 

UseYbrain

Posiadacz elektryka
Już znalazłem. Wajcha ukryta pod kierownicą po lewej stronie kompletnie nie widoczna dla osoby wysokiej, za nisko, trzeba zdejmować rękę z kierownicy aby dodać prędkości lub odjąć.
 

planzero

Fachowiec
Enyaq prezentuje swoje wdzięki na Tour de France aktualnie - jako auta ogra. Ofensywa VW trwa, sam VW na EURO 2020, SKoda na TDF.
 

Michal_Wawa

Nowy na Forum
Chyba nikt, kto potrzebuje małego (w sensie bagażnika, relingów, szerokości kanapy z tyłu) zwinnego auta do przemieszczania się solo nie kupi Enyaqa, bo to wielka rodzinna krowa, niezależnie od napędu jaki jej damy.
Z zewnątrz to jest duże auto. Z przodu także miejsca dużo ale jak na te rozmiary i okazały wygląd zewnętrzny to Enyaq zaskoczył mnie mocno przeciętną ilością miejsca z tyłu. Mówię o miejscu dla dorosłych ludzi wyższych niż 180cm. Absolutnie szału nie ma. Do tego dochodzą wg mnie zbyt wysokie ceny. To nie będzie hit w świecie elektryków. Jak ktoś kupuje elektryka za 250 tys+ to nie kupi Skody, taka prawda. Nie hejtuje Skody bo nawet miałem kiedyś nową Octavię ale wydając sporą kasę zdecydowana większość woli tzw prestiż czy to mądre czy głupie to mało ważne. Anyway wygląda, że VAG chce sprzedawać ID3 a nie Enyaqa...
 

Mindive

Fachowiec
Z zewnątrz to jest duże auto. Z przodu także miejsca dużo ale jak na te rozmiary i okazały wygląd zewnętrzny to Enyaq zaskoczył mnie mocno przeciętną ilością miejsca z tyłu. Mówię o miejscu dla dorosłych ludzi wyższych niż 180cm. Absolutnie szału nie ma. Do tego dochodzą wg mnie zbyt wysokie ceny. To nie będzie hit w świecie elektryków. Jak ktoś kupuje elektryka za 250 tys+ to nie kupi Skody, taka prawda. Nie hejtuje Skody bo nawet miałem kiedyś nową Octavię ale wydając sporą kasę zdecydowana większość woli tzw prestiż czy to mądre czy głupie to mało ważne. Anyway wygląda, że VAG chce sprzedawać ID3 a nie Enyaqa...
Na pewno miałeś dobrze ustawiony fotel przedni? W sensie nie za bardzo ustawiony do tyłu? Mam 183 cm i siedząc na tylnym siedzeniu "za sobą" mam 20 cm przed kolanami. Jest to identyczna wartość jak w Passacie B8. Więcej miejsca z elektryków to chyba tylko Ioniq 5 będzie miał lub auta z segmentu wyższego na przykład te
 

KorekSAN

Zadomawiam się
pytanie o połączenie enyaqa z serwisami. przez dwa dni nie było problemu aż wczoraj przestał. jest info ze nie może się połączyć i nie updejtuje się jego stan w apce my skoda. ktoś miał podobnie? (BTW. może jakiś wątek do problemów?
 

Mindive

Fachowiec
Spokojnie, z autem jest za 99% wszystko ok. Winna jest sieć Vodafone, która dostarcza usługi wszystkim skodom i VW w Europie. Niestety czasem ich serwery nie działają. Ten problem znika w ciągu kilku godzin lub dni. Nie dalej jak 3 dni temu moje auto nie raportowało swojego statusu - po dwóch dniach przeszło. Gdyby problem się utrzymywał napisz do Sebastian Lasek na FB - zdalnie sprawdzą w czym jest problem.
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Jakoś na początku tygodnia miałem problem z internetem, nie łączył się z nim, może to problem całej grupy VW. Dostałem telefon z centrali że mam się udać do serwisu w celu weryfikacji.
 
Last edited:
Top