SuC Ząbki

bart_zaw

Posiadacz elektryka
Ciekaw jestem jak człowiek będzie chciał się podładować a oni będą mieli akurat dostawę i cały parking zawalony.
po tej stronie ogrodzenia to raczej tylko cała baza ładowania a same stanowiska mają byc od strony ulicy czyli ogólnodostepne.
 

bart_zaw

Posiadacz elektryka
A mnie bardziej martwi jak szybko po wybudowaniu uda się odebrać tą stację. Bo nasze przepisy są jakie są.
A to nie jest tak że najpierw projekt, pozwolenie/ zatwierdzenie i potem już odbiór jest formalnością? Miałem taką nadzieję że z tych obietnic że będzie SuC to oni właśnie od dłuższego czasu czekali na zatwierdzenie projektu itd. a teraz to już postawić, przykręcić i +/- miesiąc żeby ktoś przyszedł klepnął pieczątkę.
 

pmlody

Pionier e-mobilności
A to nie jest tak że najpierw projekt, pozwolenie/ zatwierdzenie i potem już odbiór jest formalnością? Miałem taką nadzieję że z tych obietnic że będzie SuC to oni właśnie od dłuższego czasu czekali na zatwierdzenie projektu itd. a teraz to już postawić, przykręcić i +/- miesiąc żeby ktoś przyszedł klepnął pieczątkę.
W lu poszło mega szybko od postawienia do uruchomienia, więc... nadzieja jest ;)
 

krzyss

Pionier e-mobilności
po tej stronie ogrodzenia to raczej tylko cała baza ładowania a same stanowiska mają byc od strony ulicy czyli ogólnodostepne.
Ktos pisal ze 4 na potrzeby serwisu, po stronie serwisu a reszta na zewnatrz ?
Ciekawe tez jak bedzie z zajmowaniem tych miejsc przez klientow i spaliniaki… tam czesto jest dosc tloczno.
 

Olecki

Pionier e-mobilności
Ktos pisal ze 4 na potrzeby serwisu, po stronie serwisu a reszta na zewnatrz ?
Ciekawe tez jak bedzie z zajmowaniem tych miejsc przez klientow i spaliniaki… tam czesto jest dosc tloczno.
Zajmowanie miejsca bez ładowania pojazdu według taryfikatora to 5000 PLN. Bardzo łatwo oduczyć ludzi od traktowania stanowiska jako parkingu tylko komuś musi się chcieć to zgłaszać.
 
Top