SuC Ząbki

karolsko

Zadomawiam się
Taka moc wskazuje na uszkodzenie satelity(słupka), po przepięciu na sprawny powinno dawać pełnym ogniem. Miałem dokładnie taką sytuację w Lublinie. 33kw i "cichy" słupek(zazwyczaj uszkodzone jest chłodzenie).
Tak, tylko sprawdzałem też na innych i było dokładnie tak samo. Moim zdaniem coś chyba w okolicy nie tak z prądem. Poprzednim razem zgrało się to z awarią świateł na tym dużym skrzyżowaniu przy salonie.
Wtedy też na innym słupku ładujący się model S miał moc w okolicach 33-34kw. Na PlugShare jest wpis:
 

Attachments

  • Zrzut ekranu 2024-10-08 o 14.22.44.jpeg
    Zrzut ekranu 2024-10-08 o 14.22.44.jpeg
    173,4 KB · Liczba wyświetleń: 25

marco_25

Posiadacz elektryka
Taka moc wskazuje na uszkodzenie satelity(słupka), po przepięciu na sprawny powinno dawać pełnym ogniem. Miałem dokładnie taką sytuację w Lublinie. 33kw i "cichy" słupek(zazwyczaj uszkodzone jest chłodzenie).
Czyżby ostatni słupek od strony wejście do Ikei? też tam się przestawiałem i w między czasie dostałem tip od sąsiada żeby ustawiać cel na ładowarkę bo wtedy bateria dogrzana :) po zmianie słupka od razu maks.
 

piotrazz

Posiadacz elektryka
Czyżby ostatni słupek od strony wejście do Ikei? też tam się przestawiałem i w między czasie dostałem tip od sąsiada żeby ustawiać cel na ładowarkę bo wtedy bateria dogrzana :) po zmianie słupka od razu maks.
Ja też trafiłem na pierwszy słupek i te same objawy, bateria była podgrzana i max 30, ale nie było żadnych dostępnych więc pomyślałem, że to przez max utylizację i zaakceptowałem tą niedogodność;-)
 
Top