SuC Ząbki

karolsko

Zadomawiam się
Sporadycznie odwiedzam tą ładowarkę, ale ostatnio dwa razy chciałem skorzystać na przestrzeni miesiąca i dwa razy max to 33-34kw. Dziś byłem czwartym autem, stacją prawie pustą i też max 33kw. Sprawdzałem na 3 miejscach, każde dobiło do 33kw
 

zibizz1

Pionier e-mobilności
Moze te blisko wejścia sa ustawione tak żeby salon mógł tam ładować demówki i żeby ludzie nie zajmowali tych miejsc;)

Jak jest cos nie tak z ładowaniem to warto spróbować inny numerek miejsca a nie literkę. 4 dalej a nie sąsiednie
 

Attachments

  • Screenshot_20241006-190228_PlugShare.png
    Screenshot_20241006-190228_PlugShare.png
    231,3 KB · Liczba wyświetleń: 36
Last edited:

karolsko

Zadomawiam się
Moze te blisko wejścia sa ustawione tak żeby salon mógł tam ładować demówki i żeby ludzie nie zajmowali tych miejsc;)

Jak jest cos nie tak z ładowaniem to warto spróbować inny numerek miejsca a nie literkę. 4 dalej a nie sąsiednie
Tak znam te procedury :)
Poprzednio i również dzisiaj sprawdziłem 3 miejsca i na każdym 33kw. Dla mnie to mały problem, słabo jak ktoś zjedzie z trasy blisko zera i spodziewa się 250...
 

cooler

Pionier e-mobilności
Tak znam te procedury :)
Poprzednio i również dzisiaj sprawdziłem 3 miejsca i na każdym 33kw. Dla mnie to mały problem, słabo jak ktoś zjedzie z trasy blisko zera i spodziewa się 250...
Kurcze, wpadłem tam niedawno z trasy na małym SoC i wystartował z 257kW, oczywiście szybko spadło, ale raczej jak to na SC:
1728298592064.png
średnia wyszła 110kW
 

cooler

Pionier e-mobilności
Tak znam te procedury :)
Poprzednio i również dzisiaj sprawdziłem 3 miejsca i na każdym 33kw. Dla mnie to mały problem, słabo jak ktoś zjedzie z trasy blisko zera i spodziewa się 250...
Ale ale, tak mi przyszło do głowy: czy ustawiałeś jako cel trasy SC w Ząbkach? Bo tylko to mogło by spowodować taką prędkość na starcie - niedogrzana bateria.
No i jakie SoC na początku ładowania? Powyżej 80 to już tak zwykle ledwo ciurka
 

karolsko

Zadomawiam się
Ale ale, tak mi przyszło do głowy: czy ustawiałeś jako cel trasy SC w Ząbkach? Bo tylko to mogło by spowodować taką prędkość na starcie - niedogrzana bateria.
No i jakie SoC na początku ładowania? Powyżej 80 to już tak zwykle ledwo ciurka
Podjechałem na 5% i przygotował baterię na dojeździe do ładowarki. Czyli powinien się ładować z większą mocą niż 33
 
Top