SuC Ząbki

tygrysm

Fachowiec
Tak więc po Ząbkach, kolejny na mojej trasie był SuC w Rzeszowie, niestety tutaj już tak różowo nie było, po pierwsze to V2, a więc moc dzielona, z czterech dostępnych, dwa zajęte i jeden nieczynny, tak więc załapałem się na ostatni. Na szczęście na miejscu przyzwoita restauracja, a ja celowałem tam przy okazji obiadu doładować się do "pełna", w czasie obiadu i deseru dobiłem do 90%. Jak odjeżdżałem, to już chyba dwie kolejne osoby czekały na podłączenie. Druga rzecz, to remont drogi dojazdowej (tej głównej), a dzisiaj jeszcze dodatkowo rozkopany sam wjazd do hotelu, tak więc trzeba było przebić się przez wielkie błoto (na szczęście mam AWD). Ogólnie cała trasa ok, przejechałem dzisiaj 834km, z dwoma ładowaniami po trasie, start ze 100, pierwsze ładowanie w Ząbkach po 377km z 7% do 80%, drugie w Rzeszowie po 326km z 4% do 90%, 130km do Arłamowa dojechałem ze stanem 52%. Większość trasy do autostrady i eski. Średnia z całej trasy wyszła 18kW/100km i łączne zuzycie 150kWh.
Jechałem tę samą trasą dwa dni temu, tylko z Warszawy. Na powrocie ładowanie na SuC Lublin. Czyżby event Husqvarny?

W Arłamowie, są dwie bezpłatne ładowarki przy fotowaltaice, od tyłu hotelu.
Mówisz o tych dwóch dwustanowiskowych AC Budimexu? Czy jest jeszcze coś czego nie ma na Plugshare?
 

inter

Pionier e-mobilności
Jechałem tę samą trasą dwa dni temu, tylko z Warszawy. Na powrocie ładowanie na SuC Lublin. Czyżby event Husqvarny?


Mówisz o tych dwóch dwustanowiskowych AC Budimexu? Czy jest jeszcze coś czego nie ma na Plugshare?
Chodzi o te ładowarki.
2023-07-31_18.21.24.jpg
 

KrzysztofFly

Moderator
Jechałem tę samą trasą dwa dni temu, tylko z Warszawy. Na powrocie ładowanie na SuC Lublin. Czyżby event Husqvarny?
Nie, mój event zaczyna się dzisiaj. A przyjechałem wczoraj aby lekko przedłużyć urlop, zresztą po weekendzie w Arłamowie, odwiedzę jeszcze Zakopane na kilka dni.
 

KrzysztofFly

Moderator
Chodzi o te ładowarki.
View attachment 13305
Koszt na tych sprawdzałem jeszcze przed przyjazdem, cena 2,52 za AC, jest faktycznie kosmiczna, jednak coś tam chyba na nich podładuję, aby do Zakopanego już po drodze nie stawać na ładowanie.
Jest jeszcze alternatywa w postaci ładowania w hotelu, mają ładowarkę od Porsche i dla samochodów tej marki ładowanie jest za darmo, dla innych marek, koszt ładowania wynosi okrągłe 200zł ;)
 

ypl

Pionier e-mobilności
Koszt na tych sprawdzałem jeszcze przed przyjazdem, cena 2,52 za AC, jest faktycznie kosmiczna, jednak coś tam chyba na nich podładuję, aby do Zakopanego już po drodze nie stawać na ładowanie.
Jest jeszcze alternatywa w postaci ładowania w hotelu, mają ładowarkę od Porsche i dla samochodów tej marki ładowanie jest za darmo, dla innych marek, koszt ładowania wynosi okrągłe 200zł ;)
Dobre, ciekawe ile porsche zapłaciło za taki deal.
 

inter

Pionier e-mobilności

KrzysztofFly

Moderator
Nic, to ładowarki Porsche i dla ich samochodów ładowanie gratis. Często spotykane po hotelach.
Dostali ładowarki za darmo, Porsche się ładują za darmo, no to na innych chcą sobie odbić 😉. W Kołobrzegu ładowałem się w hotelu Diunę, ładowarką Porsche i nic nie skasowali. W sumie tutaj przy cenie za pokój ponad 800zł za noc, to ich nie stać 😉 na taki gest.
 
Last edited:

daniel

Señor Meme Officer
Dostali ładowarki za darmo, Porsche się ładują za darmo, no to na innych chcą sobie odbić 😉. W Kołobrzegu ładowałem się w hotelu Diunę, ładowarką Porsche i nic nie skasowali. W sumie tutaj przy cenie za pokój ponad 800zł za noc, to ich nie stać 😉 na taki gest.
Serio? To jakiś myk na dotację? Ładowarka jest ogólnodostępna, ale cena zaporowa?
 
Top