SuC Ząbki

Michal

Moderator
Nie dam rady niestety.
 

mm-tesla

Posiadacz elektryka
Byłem na imprezce, zgarnąłem smyczkę tesli, trochę się spóźniłem. Darmowe napoje i słodycze. Pracownicy mieli dzień wolny, chodzili uśmiechnięci.

1695067571346.jpeg
 

danielm

Pionier e-mobilności
SuC ząbki pokazuje jako tymczasowo nieczynny, ktoś coś?
tam się jakaś jazda odbywa z parkingiem na przeciwko suc. wykonawca zbyt płytko rury położył i parking wystaje kilkanaście cm na drogę dojazdową do suc przez co parkowanie pod ładowarke jest bardzo utrudnione. może się wzieli za poprawianie czy coś
 

elektryk

Pionier e-mobilności
tam się jakaś jazda odbywa z parkingiem na przeciwko suc. wykonawca zbyt płytko rury położył i parking wystaje kilkanaście cm na drogę dojazdową do suc przez co parkowanie pod ładowarke jest bardzo utrudnione. może się wzieli za poprawianie czy coś
Hm ja nie widziałem takiego problemu, natomiast tam jest zamknięta (remont) droga dojazdową do SuC od strony skrzyżowania i trzeba wjeżdżać "na około" poprzez zjazd od strony centrum Warszawy, a na dodatek są jakieś wykopki prowadzone wzdłuż drogi równoległej do Radzymińskiej, więc może jakieś przekładki tymczasowego dojazdu robią.
 

ypl

Pionier e-mobilności
Taak, byłem w czwartek w marko, i masakra tam jest, dojazd jest mega utrudniony, remont jakiś drogi robią, chwilowo jak ktoś nie musi to lepiej omijać.
 
Top