SuC Ząbki

ELuk

Pionier e-mobilności
Zarządca infrastruktury w tej lokalizacji, czyli gmina?
Hmmm… może tam nie lubią elektryków, a już Tesli to na pewno, więc remont może trwać do… ? Wiosny? 🤣
 

skyactivwalker

Pionier e-mobilności
Byłem tam wczoraj bo zostawiłem auto w serwisie, dojazdu praktycznie nie było, trzeba było z Radzymińskiej zjechać 200m przed skrzyżowaniem. Jakiś gość S-ką, jadący od strony Białegostoku robił nawrotkę przez pas zieleni :) A z daleka widać tylko kurz z ciętych kostek, zadyma jakby się elektryki jakiś palił ;) Ciekawe kiedy oddadzą mi samochód, w Warszawie jestem tylko do piątku :)
 

zibizz1

Pionier e-mobilności
Zrobili parking na przeciwko SuC, już gotowy tylko jest z 30cm wyżej i teraz przekładają kostkę na drodze żeby to wyrównać. Jak dziś byłem to już z 3 miejsca gotowe, w pozostałe ciężko się wjeżdża przez ten stopień. Myślę że do końca tygodnia skończą.

W piątek też zawróciłem po pasie zieleni a dziś z żoną jechałem to po bożemu stałem w korku 20 minut żeby nawrót po bożemu zrobić
 

bart_zaw

Posiadacz elektryka
Jak kable kładli do SuC to rozkopali od stacji Amic. Teraz kanalizacje kto inny + sparaliżowali przejazd przez skrzyżowanie i klientów do Makro.
Od zawracających przez pas zieleni już jest tak wydeptane że 3ki niedługo baterię będą tam zostawiać przy próbie zawrotki. a całe wakacje nic nie potrzebowali robić to teraz się ruszyło....
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Byłem tam wczoraj bo zostawiłem auto w serwisie, dojazdu praktycznie nie było, trzeba było z Radzymińskiej zjechać 200m przed skrzyżowaniem. Jakiś gość S-ką, jadący od strony Białegostoku robił nawrotkę przez pas zieleni :) A z daleka widać tylko kurz z ciętych kostek, zadyma jakby się elektryki jakiś palił ;) Ciekawe kiedy oddadzą mi samochód, w Warszawie jestem tylko do piątku :)
A co sie stalo ze serwis ?
Tylko wahacze aprawdz ;)
 

slaveq

Pionier e-mobilności
Zbliża się koniec gwarancji więc wymyślam :) Ale serio skrzypiało przednie zawieszenie i z tyłu huczało jak od łożysk. Wymienili górne wahacze a z tyłu obie zwrotnice i oba łożyska. Sprawdzę czy poskręcali wszystko :)
Ile w końcu jest tej gwarancji bo mi się wydawało, że cztery lata to jak to jest że ty już masz koniec?
 
Top