SuC Ząbki

PawelGDZ

Posiadacz elektryka
W hotelu na zamku w Gniewie też w ferie zimowe widziałem po dwa słupki porsche i tesla, nie miałem jeszcze tesli, więc nie pytałem o zasady, sam hotel mogę polecić ;)
 
Last edited:

camel

Zadomawiam się
Dostali ładowarki za darmo, Porsche się ładują za darmo, no to na innych chcą sobie odbić 😉. W Kołobrzegu ładowałem się w hotelu Diunę, ładowarką Porsche i nic nie skasowali. W sumie tutaj przy cenie za pokój ponad 800zł za noc, to ich nie stać 😉 na taki gest.
Ja w Kołobrzegu ostatnio ładowałem się ładowarką porsche w Radissonie, za free, ale musiałem zapłacić 75zł za dobę za parking. Jak dzwoniłem po hotelach z tesla destination, np. Marine Ultra, to był jakiś problem z ładowarkami. Dziwne, bo tak samo było 2tyg. temu w Szklarskiej Porębie, w recepcji usłyszałem że we wszystkich hotelach Zdrojowej ladowaki tesli są wyłączone, niby coś z homologacją. Za to dali mi przedłużacz;)
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Ja w Kołobrzegu ostatnio ładowałem się ładowarką porsche w Radissonie, za free, ale musiałem zapłacić 75zł za dobę za parking. Jak dzwoniłem po hotelach z tesla destination, np. Marine Ultra, to był jakiś problem z ładowarkami. Dziwne, bo tak samo było 2tyg. temu w Szklarskiej Porębie, w recepcji usłyszałem że we wszystkich hotelach Zdrojowej ladowaki tesli są wyłączone, niby coś z homologacją. Za to dali mi przedłużacz;)
Pewnie nie zrobili dla nich UDT, a tesla nie wydaje niezbednego papieru dla UDT i trzeba bedzie je zdemontowac :(
 

KrzysztofFly

Moderator
Ja w Kołobrzegu ostatnio ładowałem się ładowarką porsche w Radissonie, za free, ale musiałem zapłacić 75zł za dobę za parking. Jak dzwoniłem po hotelach z tesla destination, np. Marine Ultra, to był jakiś problem z ładowarkami. Dziwne, bo tak samo było 2tyg. temu w Szklarskiej Porębie, w recepcji usłyszałem że we wszystkich hotelach Zdrojowej ladowaki tesli są wyłączone, niby coś z homologacją. Za to dali mi przedłużacz;)
W Diunę też mieli ładowarki Tesli wyłączone, o ile ich dobrze zrozumiałem to chodziło od odbiory z UDT, bo chyba w obiektach komercyjnych są wymagane. Co do parkingu, to dla gości hotelowych na czas ładowania mają za darmo, a ładowarki są w hali garażowej pod hotelem. Po ładowaniu musisz z hali wyjechać i albo parkujesz na parkingu zewnętrznym za kasę albo gdzieś poza hotelem. Ja byłem e-C4, więc na 11kW Porsche lądował 3,6kW, bo mam w nim jednofazową, jeśli Tesli mają ustawione na 22kW, to mógłbym się ładować z pełną mocą.
 

KrzysztofFly

Moderator
Tak więc ładuję się na najdroższym AC jak do tej pory.
IMG_20230916_110611.jpg
Przy okazji takie spotkanie i chwila rozmowy z sympatyczną właścicielka drugiej ładującej się Tesli, aby nie było wątpliwości, moja Y jest na zdjęciu po prawej 😉😀.
 

Michal

Moderator

KrzysztofFly

Moderator
A co to za akcja?
Będą uroczyście otwierać, otwarty 31.08 SuC. Coś jak uroczyste przekazywanie przez naszą władzę np. jeżdżących już 3 miesiące samochodów w straży czy też policji🤣😉🤣😉
 
Top