refi1234

Posiadacz elektryka
@Pabloss spróbuj w inny dzień, Revolut powinien działać, kredytowa też. Co do debetowej to nie za bardzo wiem ale chyba nie przyjmie. To polski koncern, poziom IT z lat 90, pewnie za tydzień pani Wiesia wetknie tą wtyczkę w serwerowni z powrotem. jak jeszcze raz będzie odkurzać server rack'i :) Tym razem jej się wypieło bo pewnie goniła pajonka :p

Mam podłączona debetową bez problemu w tej aplikacji i wszystko chodzi jak należy. Wczoraj były ataki hackerskie w Polsce i np cały np. home.pl wysadziło. Może to jest problem.
Spróbuj za kilka dni. Powinno wrócić do normy.
 

Michal

Moderator
ING działało, teraz PKOBP też działa.
 

eugtor

Posiadacz elektryka
Kupić TM3 LR i ładować się raz na 1-2 tyg. na Superchargerze, do którego 15 km od domu? Co wy na to? :)

Mieszkam w bloku, więc max co mogę sobie załatwić to 11KW na parkingu podziemnym (ale na to na razie nie liczę). Generalnie mam krótkodystansowe przebiegi (20-25 km/dzień), w trasę wyjeżdżam średnio raz na miesiąc (wtedy robię 400 km maksymalnie). Dłuższe podróże (1000+ km) to 1-2 razy/rok.
 

PawelGDZ

Posiadacz elektryka
to w takim przypadku ja bym kupił z Norwegii S z free SuC
chciałem kupować taką ale spadały ceny na TMY - już w grudniu było to bardzo opłacalne a do tego od grudnia do dziś mocno spadł kurs NOK
w Norwegii zazwyczaj kupisz dobrze wyposażone (często summon, 100D) i doinwestowane np. z 2 kompletami kół
 

ELuk

Pionier e-mobilności
Jak @eugtor masz taką możliwość ładowania, a może też coś w okolicy superczardżera do ogarnięcia to zrób to, nie pożałujesz..,
Starej S-ki bym teraz już nie kupował, zawłaszcza przy tak małym przebiegu.
Sam fakt wejścia w EV jest ekscytujący, a Tesla mimo wielu antyFanboii jest liderem.., 👍
 
Top