krzyss

Pionier e-mobilności
Cześć,
Wiecie czy jest jakaś możliwość sprawdzenia kiedy dane auto z dopiskiem "wkrótce" ma przyjechać do Warszawy? Jest jakaś szansa że do końca czerwca pojawi się w wawie jeszcze jakiś rzut samochodów z tym dopiskiem? I ile w takim przypadku potrzeba czasu od kliknięcia "zamawiam" na stronie do faktycznego odbioru auta?
Nie ma, ale jak bys napisal jakiego auta to dotyczy to mozemy popatrzec w szklana kule. Wazne sa kolory srodka i zewnetrzne i czy z hakiem czy bez… no i jaki model.
 

Michal

Moderator
Tutaj znajdziesz przewidywane daty dostaw poszczególnych konfiguracji:
Mogą one być związane ze statkami płynącymi z Chin do Europy.
(dane pokazywane bezpośrednio ze strony Tesla)
 

Waldek

Nowy na Forum
Witam, po 5tys kilometrów model 3 rwd pojawił się u mnie problem z otwieraniem drzwi tylnich od strony pasażera, jeżeli otwieram z zewnątrz to muszę mocniej szarpnąć klamka żeby się dostać natomiast z środka próbując otworzyć przyciskiem drzwi lekko się uchylają i słychać jak pracuje silniczek serwo cały czas ale nie da się dalej pchnąć żeby się otworzyły. Czy ktoś miał podobne problemy jeżeli tak to co zrobić żeby usunąć ta usterkę (jeżeli nie jest poważna to nie chce mi się tracić prawie całego dnia żeby jechac do serwisu)?
 

Hue Zarri

Posiadacz elektryka
Witam, po 5tys kilometrów model 3 rwd pojawił się u mnie problem z otwieraniem drzwi tylnich od strony pasażera, jeżeli otwieram z zewnątrz to muszę mocniej szarpnąć klamka żeby się dostać natomiast z środka próbując otworzyć przyciskiem drzwi lekko się uchylają i słychać jak pracuje silniczek serwo cały czas ale nie da się dalej pchnąć żeby się otworzyły. Czy ktoś miał podobne problemy jeżeli tak to co zrobić żeby usunąć ta usterkę (jeżeli nie jest poważna to nie chce mi się tracić prawie całego dnia żeby jechac do serwisu)?
Serwis, masz gwarancje, nie dotykaj nie kombinuj, jedź niech oni się martwią.
 

daniel

Señor Meme Officer
Serwis, masz gwarancje, nie dotykaj nie kombinuj, jedź niech oni się martwią.
👆
Może się załapiesz na mobilny jeśli jesteś szczęściarzem.
 

Pabloss

Posiadacz elektryka
Koledzy chciałbym zapytać o dodawanie karty płatniczej do aplikacji Orlen. Odrzuca mi kartę kredytową, debetową z Santandera i kartę z Revolut'a. Trzy różne karty i komunikat ServerError .31. Mieliście takie problemy ?
 

Hue Zarri

Posiadacz elektryka
@Pabloss spróbuj w inny dzień, Revolut powinien działać, kredytowa też. Co do debetowej to nie za bardzo wiem ale chyba nie przyjmie. To polski koncern, poziom IT z lat 90, pewnie za tydzień pani Wiesia wetknie tą wtyczkę w serwerowni z powrotem. jak jeszcze raz będzie odkurzać server rack'i :) Tym razem jej się wypieło bo pewnie goniła pajonka :p
 
Top