TESLA - ciekawostki

Michal

Moderator
Chowana kamera nie pozwoli przyspieszyć żeby zminimalizować kontuzje w razie przewidywanego wjazdu w tył ;)

Ps. Przy okazji - dlatego jest zasada, żeby widzieć drogę pod autem z przodu i mieć miejsce na manewry w razie problemów.
 

zibizz1

Pionier e-mobilności
w VW mam spryskiwacz do kamery, nadal brud zostaje na kamerze, ale jak jest mokra to w miare dobrze widać. W Tesli pod domem parkuje tyłem i jak widze że jest słabo to psikam odrazu recznym spryskiwaczem(wycieraczka wpłynie) żeby była gotowa do kolejnej jazdy
 

tomA

Posiadacz elektryka
nigdy nie miałem automatycznych wycieraczek więc mi nie przeszkadza że w tesli nie zawsze działają jak bym chciał. nigdy nie miałem automatycznych długich ale w poprzednich autach światła były tak słabe że się zastanawiałem czy mam kurzą ślepote (słabe widzenie w nocy), wystarczyło zmienić auto na nowsze i okazuje się że nawet bez długich jest znacznie lepiej niż w mazdzie na długich :)
No ciekawe jak się w takim razie rozczaruje bo nie jeździłem tesla w nocy a obecnie jeżdżę BMW gdzie mam laser light i mega światła. Tak samo z czujnikami No cóż czasem trzeba się cofnąć wstecz żeby stać się kierowca elektrycznej tesli i nie być postrzegany jako kierowca BMW 😁
 

ELuk

Pionier e-mobilności
To nie jest takie proste.
Ja w MB mam kapitalne ILSy, wycieraczki automatyczne działają jak należy, nawet mają możliwość korekty czułości tego automatu, haedup itp, itd,
A jednak jazda Teslą mimo tych oczywistych dla mnie ułomności jest ekscytująca i daje radość… hmmm. Coś ze mną nie tak?
Wyznawcy ICE powiedzą, szajba jak nic. 😉😎
 
Top