MaciejS

Nowy na Forum
Nasza polska Tesla jest "trochę" niepoważna. W piątek wieczorem zamówiłem 3 z dość sporym rabatem (23k), w sobotę po południu telefon, że trzeba będzie odebrać auto do końca kwartału - ok myślę powinno się udać jeszcze leasing ogarnąć. Dziś telefon, że czekają na przelew tylko do końca dnia i auto musi być odebrane do środy :D. Myślałem o aucie nawet bez promocji jednak takie podejście do klienta chyba skutecznie mnie z Tesli wyleczy ;)
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Nasza polska Tesla jest "trochę" niepoważna. W piątek wieczorem zamówiłem 3 z dość sporym rabatem (23k), w sobotę po południu telefon, że trzeba będzie odebrać auto do końca kwartału - ok myślę powinno się udać jeszcze leasing ogarnąć. Dziś telefon, że czekają na przelew tylko do końca dnia i auto musi być odebrane do środy :D. Myślałem o aucie nawet bez promocji jednak takie podejście do klienta chyba skutecznie mnie z Tesli wyleczy ;)
Jak sie kupuje na promocji to trzeba sie spieszyc. Mi tez papryke w lidlu wykupili, a miala byc do srody :)
Kupuj w normalnym trybie to bedziesz mial na wszystko czas ;)
Sorry, taki klimat pod koniec kwartalu…
 

MaciejS

Nowy na Forum
Raczej porówanie nietrafne. Bardziej to by było: zapakowałem promocyjną paprykę w siatkę i w drodze do kas je zamknęli i kazali paprykę zostawić w sklepie :) A kasy zamknęli o 20, choć sklep miał być czynny do 22 (Koniec kwartału to dla Tesli środa). Jakby na stronie była przynajmniej informacja, że trzeba odebrać do końca kwartału albo w ciągu X dni.
 

elektryk

Pionier e-mobilności
Raczej porówanie nietrafne. Bardziej to by było: zapakowałem promocyjną paprykę w siatkę i w drodze do kas je zamknęli i kazali paprykę zostawić w sklepie :) A kasy zamknęli o 20, choć sklep miał być czynny do 22 (Koniec kwartału to dla Tesli środa). Jakby na stronie była przynajmniej informacja, że trzeba odebrać do końca kwartału albo w ciągu X dni.
Ta cena była promocyjna z konkretnego powodu - chcą "domknąć" kwartał. Mają ten niefart względem firm, które mają sieć dealerską, że nie da się zrobić numeru pt. "31 marca nagle wszyscy dealerzy kupują wszystko co zostało na stockach" i bilans kwartalny się zgadza.

To co mogliby zrobić to gdzieś bardziej zaznaczyć tą informację, że to promocja dla odbiorów z końcem miesiąca.

Dzisiaj widziałem w salonie jak ktoś próbował robić przelew SORBNET bo już było po sesjach Elixirowych, żeby tylko zdążyć z odbiorem w tym tygodniu.

Jeśli chcesz lepsze traktowanie to proponuję BMW - bardzo dobra obsługa, mi za samochód BMW i4 M50 odpowiadający mniej więcej M3 (AWD ale z zasięgiem wersji RWD) krzyknęli 340 tys. zł za samochód solidnie skasowany (poduszki wywalone, itd.) i zrobiony (ale dostępny za kilka tygodni). Nowy cena od 350k w górę i trzeba czekać 15 mc (bez gwarancji ceny). Ale obsługa podczas procesu sprzedaży super, później już różnie, no i z aktualizacjami też różnie.
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Raczej porówanie nietrafne. Bardziej to by było: zapakowałem promocyjną paprykę w siatkę i w drodze do kas je zamknęli i kazali paprykę zostawić w sklepie :) A kasy zamknęli o 20, choć sklep miał być czynny do 22 (Koniec kwartału to dla Tesli środa). Jakby na stronie była przynajmniej informacja, że trzeba odebrać do końca kwartału albo w ciągu X dni.
A to nie jest tak ze ta cena Ci zostanie tylko odbior sie przesunie bo sie nie wyrobiles ?
 

elektryk

Pionier e-mobilności
Mimo całego stresu i nerwów z zakupem i odbiorem.
Wszystko rekompensuje jazda naszą 3 😁
Kolor na twarzach tych ludzi z Tesli mówi wszystko też maja ogromny stres i nie ogarniają tej kuwety.. Naprawdę pomimo całej sytuacji i wkurzenia jestem skłonny to zapomnieć :) u mnie od zdjęcia T3 z lawety do odbioru minęło 3 h więc i tak nieźle :)
I pozdrawiam Pana Tomasza to on ogarnął wszystko w 45 min ( przez dwie godziny po zdjęciu auta z lawety nic się nie działo) docelowo odbiór opóźniony o 5 h I 37% baterii tak więc do Greena way dojechałem.
Trochę im nie zazdroszczę - jeden salon na całą Polskę. Ja byłem umówiony wczoraj na 15:00, pociąg zaliczył godzinne opóźnienie, a później Uber się zgubił mnie odbierając, nie wspominając o późniejszej trasie. Więc przyjechałem po 16. Jeden taki ktoś jak ja i już się wszystko sypie.

Ale w moim przypadku proces zakupu przebiegł błyskawicznie i bez żadnych problemów - w piątek wieczorem zapisałem się na jazdę testową na poniedziałek, po jeździe testowej od razu decyzja, bo nie jestem już w stanie dalej jeździć moim BMW 330e po tym co zobaczyłem. Przelew następnego dnia, dokumenty, rejestracja/ubezpieczenie i odbiór wczoraj - czyli równo po tygodniu od złożenia zamówienia i co ciekawe wydawał mi Pan Mariusz z Katowic - ten sam u którego złożyłem zamówienie w ubiegły poniedziałek - także Katowice pomagają w Warszawie.

Odbiór błyskawiczny - nie doktoryzowałem się z check listy tesla-info, tylko tak na szybko ją przeleciałem.

Bateria 33% - w moim przypadku najlepsze doładowanie na Orlenie na Powązkowskiej (100kW), bo nie ma tam ruchu na stacji ładowania, a jechałem na południe.

Szczerze mówiąc gdybym nie czytał forum i komentarzy na elektrowozie to bym był nieświadomy, że ludzie mają jakieś problemy - na miejscu sporo ludzi, ale wydawanie było sprawne - może to kwestia dnia i godziny, może wszyscy się umawiają przed pracą, albo po pracy lub w piątek/sobotę i wtedy jest kiepsko.

Na miejscu rozładowywali kolejną lawetę z Teslami, a placyk full.
 

6a8

Posiadacz elektryka
Trochę im nie zazdroszczę - jeden salon na całą Polskę. Ja byłem umówiony wczoraj na 15:00, pociąg zaliczył godzinne opóźnienie, a później Uber się zgubił mnie odbierając, nie wspominając o późniejszej trasie. Więc przyjechałem po 16. Jeden taki ktoś jak ja i już się wszystko sypie.

Ale w moim przypadku proces zakupu przebiegł błyskawicznie i bez żadnych problemów - w piątek wieczorem zapisałem się na jazdę testową na poniedziałek, po jeździe testowej od razu decyzja, bo nie jestem już w stanie dalej jeździć moim BMW 330e po tym co zobaczyłem. Przelew następnego dnia, dokumenty, rejestracja/ubezpieczenie i odbiór wczoraj - czyli równo po tygodniu od złożenia zamówienia i co ciekawe wydawał mi Pan Mariusz z Katowic - ten sam u którego złożyłem zamówienie w ubiegły poniedziałek - także Katowice pomagają w Warszawie.

Odbiór błyskawiczny - nie doktoryzowałem się z check listy tesla-info, tylko tak na szybko ją przeleciałem.

Bateria 33% - w moim przypadku najlepsze doładowanie na Orlenie na Powązkowskiej (100kW), bo nie ma tam ruchu na stacji ładowania, a jechałem na południe.

Szczerze mówiąc gdybym nie czytał forum i komentarzy na elektrowozie to bym był nieświadomy, że ludzie mają jakieś problemy - na miejscu sporo ludzi, ale wydawanie było sprawne - może to kwestia dnia i godziny, może wszyscy się umawiają przed pracą, albo po pracy lub w piątek/sobotę i wtedy jest kiepsko.

Na miejscu rozładowywali kolejną lawetę z Teslami, a placyk full.
No to gratulujemy szybkiej decyzji, i błyskawicznego zakupu. Oby Ci się dobrze sprawowała !
 

Vangass

Posiadacz elektryka
No to kto pierwszy ten lepszy:
1680036992957.png
 
Top