Vangass

Posiadacz elektryka
Chyba przestanę odwiedzać to forum. Komuś się ładnie udało kupić :)
Już odpuściłem 3-4 TM3LR w cenie pod dotację (<248kzł) bo jednak czekam na TMYLR, a nie spieszy mi się :)
 

BronekMP

Zadomawiam się
Już odpuściłem 3-4 TM3LR w cenie pod dotację (<248kzł) bo jednak czekam na TMYLR, a nie spieszy mi się :)
Teraz to można zgadywać. Strzelam, że uda Ci się w ciągu 2 najbliższych dni albo dopiero pod koniec następnego kwartału. Powodzenia :). Ja pękłem przy M3SR plus hak za 213. Ale te wczorajsze ceny to hit, ale też dużo, dużo szczęścia. Taka loteria.
 

elektryk

Pionier e-mobilności
Chyba przestanę odwiedzać to forum. Komuś się ładnie udało kupić :)
Ta M3 RWD w super cenie (LR zresztą też), ale niestety z kołami 19" Sport, co wg mnie jest bez sensu, może i ładnie wyglądają, ale zaraz będą przerysowane od krawężnika i zasięg o 20 km mniejszy. Coś o tym wiem, bo moje piękne felgi w BMW wyglądają tragicznie mimo, że jakoś zbytnio dużo nie jeździłem. Zobaczymy jak się będą sprawować kołpaki w Aero 18".
 

Gotti

Nowy na Forum
W piątek odbieram 3 RWD jak uda się jutro zarejestrować, ale jeśli tak to będzie to hit, bo auto zamawiałem w poniedziałek i do tego jeszcze dochodzi logistyka (Trójmiasto, rejestracja w Gdańsku). Jako że to pierwszy zakup Tesli, prośba o rady co sprawdzić, na co zwrócić uwagę przy wydaniu, poza tym, że wiem, że trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość, bo piszecie tu w większości, że godzina wydania jest orientacyjna i pewnie naładowana będzie na 30% i wszystkie okoliczne ładowarki będą zawalone i pozostanie złącze AC... :) Pozdrawiam serdecznie
 

6a8

Posiadacz elektryka
Spokój, zimna krew, dobra latarka, szczęście. Do sprawdzania - checklista ( pozwala zachować zimną krew ).
Powodzenia.
Ciekawe, czy teraz dłużej mają otwarte, to by trochę mogło pomóc.
 

Teslowychopak

Posiadacz elektryka
Znajomy dzisiaj sprawdźał i nic nie ma na magazynie w Wawie nic nie można kupić . Coś ktoś mówił że model 3 ma podrożeć o 10tys zł ten podstawowy.
 

Teslowychopak

Posiadacz elektryka
Info z wczoraj, a że wczoraj było prima aprilis więc nie nastawiałbym się...
Nie ma nic wszystko sprzedane jest jedna sztuka i to ta najdroższa, dodam że kolega co≥s mówił ze cena ma iść w górę o 10 tys zł tego SR+

 
Top