Tesla Model 3, dostawy II kwartał 2022

Darek1

Posiadacz elektryka
Nie wiem, czy mam jakieś szczęście, czy po prostu moja konfiguracja jest tak dostępna (podstawa). Zamówienie początek marca, teraz dostałem VIN. Jestem z PL i kupuję w PL. Także nie sądzę, że chodzi o dyskryminację PL
 

tomik

Zadomawiam się
Nie wiem, czy mam jakieś szczęście, czy po prostu moja konfiguracja jest tak dostępna (podstawa). Zamówienie początek marca, teraz dostałem VIN. Jestem z PL i kupuję w PL. Także nie sądzę, że chodzi o dyskryminację PL
Zamawiałeś LR czy RWD?
 

Szymek

Fachowiec
Czy wszyscy co dostali VINy zamawiali biała podstawowa wersje RWD?

Ja zamówiłem w lutym RWD czarny lakier, biała tapicerka i większe felgi (żona tak wybrała). Oczywiście brak jakiej kolwiek informacji, o VIN nie wspominając😕
 

Darek1

Posiadacz elektryka
Hak chyba jest kluczem do sukcesu. Na forach angielskich to samo
Ciekawe. Nie spodziewałem się, że to może mieć znaczenie. Raczej nawet spodziewałbym się późniejszej dostawy z hakiem, bo zawsze trzeba coś więcej zrobić . Może biały kolor ma większe znaczenie. To byłoby jakoś wytłumaczalne. Skoro jest najtańszy, to może malowanie na biało jest najprostsze
 

tomik

Zadomawiam się
Jedna osoba na forum Tesli dostała info od Tesli na maila że jej dostawa będzie dopiero w sierpniu/wrześniu, zadał na forum pytanie skąd mogą wiedzieć skoro statki jeszcze płyną ciekawa odpowiedź jest Nr Miserable który jest jednym z bardziej ogarniętych użytkowników: "they also know how far down the list you are to say that you are unlikely to get a delivery prior to the end of this quarter." To jest ciekawe o tyle że ja ciągle słyszałem że nie ma listy, że to magia algorytmów, że nic nie wiadomo itd... to jak to jest...
 
Top