Tesla Model 3, dostawy II kwartał 2022

trzcina

Nowy na Forum
Zamawiałem RWD czarną z białym wnętrzem w kwietniu, dostawa 15 czerwca… więc chyba jestem szczęściarzem.
Pytanie, akurat 12-19 czerwca mam urlop. Czy Tesla poczeka parę dni z wydaniem samochodu? Zgodnie z umowa mam tydzień od daty gotowości…
 

Kmicin

Zadomawiam się
Hejka. Ile mamy czasu na wpłatę całości kwoty. Od momentu podania nr VIN jakiś czas, jak to jest liczone dokładnie. Pytam na przyszłość. Dzieki
 

Szymek

Fachowiec
Zamawiałem RWD czarną z białym wnętrzem w kwietniu, dostawa 15 czerwca… więc chyba jestem szczęściarzem.
Pytanie, akurat 12-19 czerwca mam urlop. Czy Tesla poczeka parę dni z wydaniem samochodu? Zgodnie z umowa mam tydzień od daty gotowości…
Na to wygląda:cry: Do mojej konfiguracji brakuje tylko felg 19... I zamawiałem w lutym. Pytanie czy miałeś wcześniej jakaś date na koncie? Jaka była pierwotna data estymowana przy składaniu zamówienia?

Co do daty to jest orientacyjna i może się zmienić. Myśle też że dogadasz się w Tesli. Poza tym jak zapłacisz, zarejestrujesz to auto i tak już jest Twoje więc podejrzewam że możesz nie odebrać, rozchorować się lub cokolwiek innego.
 

Darek1

Posiadacz elektryka
Czy wszyscy co dostali VINy zamawiali biała podstawowa wersje RWD?

Ja zamówiłem w lutym RWD czarny lakier, biała tapicerka i większe felgi (żona tak wybrała). Oczywiście brak jakiej kolwiek informacji, o VIN nie wspominając😕
Nadal zero info? Może spróbuj zadzwonić do Ząbek. Może przegapiłeś jakiegoś maila z Tesli, albo nieznanego telefonu nie odebrałeś. Do mnie dzwonili z jakiegoś zwykłego numeru komórkowego
 

trzcina

Nowy na Forum
Na to wygląda:cry: Do mojej konfiguracji brakuje tylko felg 19... I zamawiałem w lutym. Pytanie czy miałeś wcześniej jakaś date na koncie? Jaka była pierwotna data estymowana przy składaniu zamówienia?

Co do daty to jest orientacyjna i może się zmienić. Myśle też że dogadasz się w Tesli. Poza tym jak zapłacisz, zarejestrujesz to auto i tak już jest Twoje więc podejrzewam że możesz nie odebrać, rozchorować się lub cokolwiek innego.
Oryginalna data była sierpień 2022. Potem już zmieniło się na dokładny odbiór 15 czerwca.
 

pluto

Pionier e-mobilności
Top