Tesla Model 3, dostawy II kwartał 2022

tomik

Zadomawiam się
Nie wiem czy aktualne:

Joanna Kubik - Tesla Advisor - [email protected] tel. 732 350 717
Paweł Witkowski - Tesla Advisor - [email protected] tel. 732 350 522
Patryk Stańczak – Operations Supervisor – [email protected]
Iwona Janicka – Store Manager - [email protected]
Jowita Pieczulis - Tesla Advisor - [email protected]
Mateusz Jarzyński - [email protected] tel. 732 350 769

Krzysztof (dział części zamiennych) [email protected]
Akcesoria (ładowarki) [email protected]
Dzięki mi bardziej chodzi o centrale ona chyba jest w Niemczech.
 

viallos

Pionier e-mobilności
Chyba koniec marzeń o TM3LR w tym kwartale. Oto co dostałem na maila od Tesli:

Do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy VIN-u do Pana zamówienia.

Obawiam sie ze dostawa zostanie przełożona na kolejny kwartał.

Blokada produkcji w Chinach ograniczyła mocno ilość pojazdów dostepnych w tym kwartale na rynek europejski.
 

Soltys83

Zadomawiam się
Chyba koniec marzeń o TM3LR w tym kwartale. Oto co dostałem na maila od Tesli:

Do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy VIN-u do Pana zamówienia.

Obawiam sie ze dostawa zostanie przełożona na kolejny kwartał.

Blokada produkcji w Chinach ograniczyła mocno ilość pojazdów dostepnych w tym kwartale na rynek europejski.
A kiedy zamawiałem? Miałeś płatność załatwioną? Dostałeś od nich meila czy jesteś gotowy na odbiór?
 

Darek1

Posiadacz elektryka
Ja znam tyłki jedną skuteczną metodę kontaktu. Nigdy nie udało mi się dodzwonić na nr komórkowy. Na maila też nie odpowiadali.
Najskuteczniej, ale pod warunkiem, że akurat nie mają nawału pracy, to na numer ogólny Tesli w Polsce
22 292 22 42
 

Czarkek

Nowy na Forum
Hej,
Ja starałem się dowiedzieć kiedy będę miał termin odbioru bo w aplikacji cały czas jest maj 2022. A zamawiana byla TM3 LR blue w grudniu 2021. I dostałem odpowiedź taką: "
Dzien dobry,



Przepraszam za spozniona odpowiedz.

Jestem w stanie ustalić z Panem date odbioru pojazdu, ale dopiero wtedy gdy otrzymamy nr VIN.

Dostawa pojazdów na obecny kwartał jest mocno ograniczona z powodu problemów produkcyjnych w fabryce Szanghaj.

Do konca maja VINY-y beda przypisywane do zamówien realizowanych w tym kwartale.".
Także jeśli nie dostanę VIN do wtorku to szykuje się dopiero na przyszły kwartał :(..

Pozdrawiam wszystkich czekających.
 

Soltys83

Zadomawiam się
Po tygodniu dostałem odpowiedź że nic nie wiadomo w Warszawie by coś dla mnie przypłynęło w tym kwartale. To po co pytaja czy finansowanie mam ogarnięte i robią ludziom nadzieję 🤦🏻
 

Slomcio

Zadomawiam się
Też dzisiaj dzwoniłem, i dostałem infomrację że mój LR będzie najprawdopodobniej pod koniec września... Podoba mi się to podejście "no mówiliśmy ale wyszło jak zwykle, ale za to Y performance szybko zjeżdżają, jakby Pan chciał możemy zmienić"
 

viallos

Pionier e-mobilności
Też dzisiaj dzwoniłem, i dostałem infomrację że mój LR będzie najprawdopodobniej pod koniec września... Podoba mi się to podejście "no mówiliśmy ale wyszło jak zwykle, ale za to Y performance szybko zjeżdżają, jakby Pan chciał możemy zmienić"
Jak za te same pieniądze to biorę:)
 

tomik

Zadomawiam się
Cóż ja też w tym kwartale auta nie otrzymam.
Patrząc z mojej perspektywy model/algorytm przypisywania vinów przez Teslę jest niefajny, bo jest całkiem sporo przypadków osób zamawiających w innych krajach auta później i dostających je wcześniej - ja osobiście trochę się czuje jak klient z kraju mniej ważnego.
 
Top