pawelt

Zadomawiam się
No dobra, zajrzałem przed chwilą do apki. Pojawiło się info z terminem dostawy; 7 lutego. Ale przecież to nierealne, bo nie mam dokumentów do rejestracji. Nie mam z nimi żadnego kontaktu, ani telefonicznego, ani mailowego. Zastanawiam się co mam teraz zrobić.
Z kiedy zamówienie i jaka konfiguracja?
 

Antek_amb

Nowy na Forum
Ja nie mam żadnej faktury z VINem, ani w apce ani na koncie na stronie Tesli. Mam tylko opcję dokonania zapłaty brakującej kwoty pomniejszonej o 1200zł rezerwacyjne. Mogę wyświetlić szczegóły przelewu jaki trzeba wykonać. Czy ktoś z Was wie czy to musi być jeden przelew czy moze być zapłacone w dwóch transzach (mam limit na koncie do 200tys zł na przelewy na dzień). Nie moge sie dodzwonic do Tesli rownież. Dokumenty do rejestracji przyjdą po tej płatności rozumiem?
 

radioaktywny

Posiadacz elektryka
Ja nie mam żadnej faktury z VINem, ani w apce ani na koncie na stronie Tesli. Mam tylko opcję dokonania zapłaty brakującej kwoty pomniejszonej o 1200zł rezerwacyjne. Mogę wyświetlić szczegóły przelewu jaki trzeba wykonać. Czy ktoś z Was wie czy to musi być jeden przelew czy moze być zapłacone w dwóch transzach (mam limit na koncie do 200tys zł na przelewy na dzień). Nie moge sie dodzwonic do Tesli rownież. Dokumenty do rejestracji przyjdą po tej płatności rozumiem?
No ale VIN chyba masz jakiś w apce? Jak się zaksięguje u nich pełna kwotę, to wówczas dostaniesz fakturę. Myślę, że nie ma znaczenia w ilu ratach. Dokumenty przyjdą, zapewne jak przyjdzie kolej. Najgorsze, że brak kontaktu.
 

pluto

Pionier e-mobilności
Tak można wpłacać w kilku transzach (też tak robiłem bo miałem limity) - w tytule płatności wpisać nr zamówienia: RN .........
Dokumenty przyjdą kurierem
 

Antek_amb

Nowy na Forum
No ale VIN chyba masz jakiś w apce? Jak się zaksięguje u nich pełna kwotę, to wówczas dostaniesz fakturę. Myślę, że nie ma znaczenia w ilu ratach. Dokumenty przyjdą, zapewne jak przyjdzie kolej. Najgorsze, że brak kontaktu.
VIN mam, znalazłem tez fakturę na opłate rezerwacyjną, tez na niej jest VIN bo wziąłem auto dostępne "od ręki"
 

zibizz1

Pionier e-mobilności
Zazwyczaj pojawia się VIN niejawnie na stronie a potem krótko po tym faktura i 7dni płatność. Pierwszy termin który się pojawia na auta z Berlina jest jakiś automatyczny i często nierealny, bo np w ten dzień dopiero kurier dostarczy dokumenty do rejestracji, można spróbować się dodzwonić i przełożyć, mi się udawało po ok 20-30 minut czekania.
 

Pablo01

Nowy na Forum
Z uwagi na brak kontaktu z tesla wawa przejechałem się dziś na wycieczkę wro->waw. Aut na placu jest tyle że nie ma nawet na terenie salonu jak zaparkować i się ruszyć, jedno na drugim, zderzak w zderzak, drzwi w drzwi. Dlatego pewnie tyle osób dostało smsy.
Ok, auta są. Co dalej? W dziale sprzedaży jedna osoba. Co ciekawe nie mówi po polsku, ale dobrze że chociaż po angielsku, jednak za dużo informacji nie można wyciągnąć. Generalnie odczucie takie że w biedronce jestem traktowany jak klient, w tesli poczułem się jak w muzeum w czasie przerwy obiadowej, tylko zwiedzający, obsługi brak. Wiem teraz jak w PL tesla ma głęboko bo auta i tak się sprzedają. Problem dla nas Kupujących jest taki że nie kupujemy produktu za 10zł... Zastanawiam soe po dzisiejszej wizycie czy nie zrezygnować bo boję się co będzie jak pojawi się problem po zakupie jak takie cyrki są jeszcze przed.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Tam sie nie kupuje! To tylko wydawalnia.
Oni nie wiele więcej wiedzą od Ciebie.
Czasem cos do nich dotrze, generalnie tylko 🇳🇱 coś wie wiecej, jednak nie mają wplywu na wiele.

Tak bylo jest będzie. To nie są dilerzy,
 
Top