pluto

Pionier e-mobilności
Wczoraj GLOVIS SUNRISE opuścił port w Shanghai i płynie się w kierunku Europy. Jest do duży transportowiec mogący pomieścić ponad 5000 pojazdów.
Jeśli w ciągu kilku dni pojawią się VIN-y w naszych zamówieniach to nasz transport :)

1675925636336.png Podczas załadunku w porcie Shanghai.

Glivis.jpg
 

Pablo_SuperSix

Nowy na Forum
Tak sam czekam na Performance ma być na początku marca a w najlepszym wypadku w połowie lutego ma być pierwsza dostawa z Berlina...
Również mam zamówione Performance - Quicksilver z czarnym wnętrzem. Zamówienie złożyłem 10 stycznia, więc nie wiem czy się załapię na najbliższą partię :unsure: Dawajcie znać jak coś się będzie klarowało
 

termipl

Nowy na Forum
W ostatniej dostawie podobno były same Long Range a teraz mają też przyjść performance zobaczymy w przyszłym tygodniu coś będę wiedzieć to dam znać ;)
 

Koma

Zadomawiam się
Dziś dodzwoniłem się do salonu w Ząbkach. Model Y w kolorach innych niż biały mogą być dostarczone jeszcze w tym miesiącu z Berlina. Białe prawdopodobnie będą z dostawy z Chin. Jeśli są na statku GLOVIS SUNRISE to dopłyną do portu Koper na początku marca - na kanale Sueskim będą 26 lutego - tak wynika z trasy rejsu.
 

brodiro

Zadomawiam się
Szok, mi też udało mi się dodzwonić do salonu w Ząbkach po 3 tygodniach prób:) Nawet nie czekałem na linii.

W moim przypadku TMY RWD zamawiane w połowie stycznia ma być koniec lutego lub w marcu. Na stronie nie mam ani daty dostawy ani VINu.
 

radioaktywny

Posiadacz elektryka
Coś się ruszyło, dostałem info od TNT, że pakiet z dokumentami wysłany z Ząbek. Nawet miałem telefon i umówiłem się na odbiór auta. W Walentynki :)
 

Pabloss

Posiadacz elektryka
Szok, mi też udało mi się dodzwonić do salonu w Ząbkach po 3 tygodniach prób:) Nawet nie czekałem na linii.

W moim przypadku TMY RWD zamawiane w połowie stycznia ma być koniec lutego lub w marcu. Na stronie nie mam ani daty dostawy ani VINu.
jaki kolor bo też zamówiłem w połowie stycznia - kolor szary
 
Top