przemek

Zadomawiam się
Tak sam czekam na Performance ma być na początku marca a w najlepszym wypadku w połowie lutego ma być pierwsza dostawa z Berlina...
Dzięki za INFO. Przejeżdżałem obok Ząbek i widziem, że było dużo Y ale same LR.
Jak wszyscy się tak precyzyjnie wyrażają to i ja:
Czekam na YP biała czarny środek, gotówka od 1.10.2022
Na razie wszystko idzie w 1 termin : grudzień 22 - luty 23 a wiec jest jeszcze jakaś szansa :)
Pozdrawiam PD
 
Last edited:

danny_q

Nowy na Forum
Powiedzcie jak wygląda aktualnie odbiór pojazdów w TESLI? Są one jakoś szykowane do odbioru? Myte? Co z tym przytaczanym zasypaniem aut śniegiem? Odbiór na placu czy wewnątrz salonu? Jak dostrzec ewentualne usterki itp....?
Pytam bo widzę i słyszę że w Ząbkach zadyma i pewnie nie będę jedyną osobą w kolejce po odbiór, jak to miało miejsce w październiku z Nissanem ARIYA... Nie wiem czego się spodziewać po tym, że zaplanowany mam odbiór na poniedziałek na 13:00 a TNT jeszcze nie odebrał z salonu kwitów do rejestracji... a dodzwonić się w tej sprawie do nich nie mogę. Także ten... :oops::oops::oops::oops::oops:
 

zibizz1

Pionier e-mobilności
Zazwyczaj domyslnie data wskakuje taka że ciężko sie wyrobic z rejestracją bo tego dnia kurier przyjeżdza z papierami. Auta myją jak przyjedziesz i bedzie brudne to ponownie spłukają i odsiedzisz sobie z pol godziny. Jak jest ładan pogoda i słońce jeszcze to może być na zewnatrz, jak ciemno albo brzydka to w środku.
 

pluto

Pionier e-mobilności
Film z 08.02.2023r. w czasie załadunku Tesli na transportowiec GLOVIS SUNRISE który płynie już do Europy.
Dużo aut w ciemnej kolorystyce (szarych, czarnych i niebieskich).

 

pluto

Pionier e-mobilności
Kolejny transportowiec GLOVIS SUMMIT przybył do portu w Szanghaj - szykują się kolejne Tesle do wydania ;)
 

merlinnot

Zadomawiam się
- 2022-07-09 - zamówienie na Y LR black/black + koła z oponami zimowymi+ hak
- 2022-12-08 - pytanie o gotowość do odbioru
- 2023-01-16 - aktualizacja zamówienia po decyzji o usunięciu "spowalniaczy" (haka oraz kół)
- 2023-02-06 - VIN
- 2023-02-08 - kontakt w sprawie umówienia terminu dostawy, umówiony na 2023-02-15, obietnica wysyłki dokumentów dnia następnego
- 2023-02-13 - nadanie numeru listu przewozowego z dokumentami do rejestracji
- 2023-02-14? - mam nadzieję, że kurier dokumenty odbierze...
- 2023-02-15? - zamarzanie od czwartej rano przed wydziałem komunikacji, żeby być pierwszym w kolejce, zarejestrować samochód i spróbować dojechać do Warszawy przed zamknięciem salonu, albo i nie, bo przecież kurier jutro nie przyjedzie, jak listu jeszcze nie odebrał... także tego...
 

merlinnot

Zadomawiam się
Najbliższy termin 16 lutego o 11, ale mam jeszcze niecny plan obdzwonić rano oddziały zamiejscowe w okolicach, czy u nich się da załatwić.
 

KrzysztofFly

Moderator
Najbliższy termin 16 lutego o 11, ale mam jeszcze niecny plan obdzwonić rano oddziały zamiejscowe w okolicach, czy u nich się da załatwić.
U nas w wydziale komunikacji działo to w ten sposób, że na przerejestrowanie samochodów zarejestrowanych trzeba się umawiać. Natomiast rejestracja samochodów nowych, odbywa się bez konieczności wcześniejszego umawiania się. W sumie to jest sensowne rozwiązanie (wcześniej przed Covid-19, nie trzeba było się umawiać).
 
Top