termipl

Nowy na Forum
Mam do was pytanie niemam jeszcze vinu a na koncie tesla mam informację że moja faktura końcowa jest wystawiana czy to znaczy że za chwilę będzie vin i odbiór auta ?
 

termipl

Nowy na Forum
Faktura zawiera vin.
Muszą dostać kasę aby wyznaczyć termin odbioru.
No ok tylko że faktury jako takiej niema nadal na koncie tesli tylko info że jest w trakcie wystawienia a auto a finansowanie mam leasing więc mam rozumieć że lada chwila będzie już vin i odbiór ?
 

krzyss

Pionier e-mobilności
- 2022-07-09 - zamówienie na Y LR black/black + koła z oponami zimowymi+ hak
- 2022-12-08 - pytanie o gotowość do odbioru
- 2023-01-16 - aktualizacja zamówienia po decyzji o usunięciu "spowalniaczy" (haka oraz kół)
- 2023-02-06 - VIN
- 2023-02-08 - kontakt w sprawie umówienia terminu dostawy, umówiony na 2023-02-15, obietnica wysyłki dokumentów dnia następnego
- 2023-02-13 - nadanie numeru listu przewozowego z dokumentami do rejestracji
- 2023-02-14? - mam nadzieję, że kurier dokumenty odbierze...
- 2023-02-15? - zamarzanie od czwartej rano przed wydziałem komunikacji, żeby być pierwszym w kolejce, zarejestrować samochód i spróbować dojechać do Warszawy przed zamknięciem salonu, albo i nie, bo przecież kurier jutro nie przyjedzie, jak listu jeszcze nie odebrał... także tego...
Ej... nie bylo jeszcze 15 lutego ! nie wiesz czy zmarzniesz :p
 

danny_q

Nowy na Forum
Odebrałem dziś zgodnie z planem. W salonie pusto, Pan "za ladą" miło i grzecznie w czym mogę pomóc, ja po odbiór TYLR, Pan D tak? Tak. Proszę DO i DRP zdjęcia + zatwierdzenia w systemie, apka w iPhone sama złapała auto+ później konfig wewnątrz. Auto gotowe naładowane do 100%. Proszę pooglądać... 10 minut i się pożegnałem. Miło, szybko, bez problemów... Info takie, że z "rana" (byłem o 11:00) jest mały ruch, weźcie to ewentualnie pod uwagę. Autko "narowiste :) Żona mówi że już nie chce Nissana ARIYA po 4ech miesiącach.....:))))
 

nabrU

Pionier e-mobilności
- 2023-02-15? - zamarzanie od czwartej rano przed wydziałem komunikacji, żeby być pierwszym w kolejce, zarejestrować samochód i spróbować dojechać do Warszawy przed zamknięciem salonu, albo i nie, bo przecież kurier jutro nie przyjedzie, jak listu jeszcze nie odebrał... także tego...
😱
W normalnym kraju rejestracją pojazdu zajmuje się dealer i klient odbiera pojazd zarejestrowany. Czasami klient dostaje np.
10 numerów rejestracyjnych do wyboru (jak u mnie w przypadku motocykla 😉).
 

ducarider

Posiadacz elektryka
😱
W normalnym kraju rejestracją pojazdu zajmuje się dealer i klient odbiera pojazd zarejestrowany. Czasami klient dostaje np.
10 numerów rejestracyjnych do wyboru (jak u mnie w przypadku motocykla 😉).
U nas tez. W jakim to kraju „normalniejszym” kolega mieszka ? Jakbyś dał jeszcze Tesli rejestrować to odbiór w październiku 😀
 

Cav

Pionier e-mobilności
😱
W normalnym kraju rejestracją pojazdu zajmuje się dealer i klient odbiera pojazd zarejestrowany.
Ale to u normalnego sprzedawcy.
W Polsce jest tak samo - ja pierwszy raz widziałem auto już z blachami zamontowanymi.
Musiałem tylko w kasie dealera zapłacić za rejestrację.

HINT: Dealer musi być w tym samym mieście co WK.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Nie da się Centralne wydawanie musi rozśrodkować biurokrację. Nam rejestracja zajela ok 30-40 minut. Więc 4x w roku okoliczny WK byłby kilka dni raczej słabo dostepny dla innych. To dopiero by rokochalo Naród w Tesli, tak np na WALENTYNKI
 
Top