Pabloss

Posiadacz elektryka
Czy ktoś wie kiedy ma być serwis Tesli w Katowicach?
Informowano mnie w okolicach grudnia 2022 r. że ma być do końca 1Q 2023 roku. Pani nawet wówczas zasugerowała, że może już odbiorę auto w Katowicach. Dzisiaj już wiadomo, że nie jest to możliwe. Oby rzeczywiście powstał salon i serwis do połowy roku.
 

mm-tesla

Posiadacz elektryka
Informowano mnie w okolicach grudnia 2022 r. że ma być do końca 1Q 2023 roku. Pani nawet wówczas zasugerowała, że może już odbiorę auto w Katowicach. Dzisiaj już wiadomo, że nie jest to możliwe. Oby rzeczywiście powstał salon i serwis do połowy roku.
Czy ktoś wie kiedy ma być serwis Tesli w Katowicach?
Dalej szukają ludzi, bo oferty pracy wiszą na stronie Tesli.
 

Giaur77

Fachowiec
Czy ktoś z Was otrzymał może SMSa ponaglającego do zapłaty, z "groźbą" że rezerwacja przepadnie jeżeli wpłata nie zostanie dokonana? Nie mam na koncie faktury do opłacenia, a płatności wymagają :)

Telefonów dzisiaj nikt nie odbiera w Tesli - od razu jest informacja, że nie ma możliwości połączenia i proszą o maila.
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Czy ktoś z Was otrzymał może SMSa ponaglającego do zapłaty, z "groźbą" że rezerwacja przepadnie jeżeli wpłata nie zostanie dokonana? Nie mam na koncie faktury do opłacenia, a płatności wymagają :)

Telefonów dzisiaj nikt nie odbiera w Tesli - od razu jest informacja, że nie ma możliwości połączenia i proszą o maila.
Standard :)
Ludzie na FB dziela sie numerami konta do wplat, masz do zaplacenia cwierc banki i takie jajca :)
Zadzwon na infolinie do holandii, to Ci pomoga.
 

brodiro

Zadomawiam się
Czy ktoś z Was otrzymał może SMSa ponaglającego do zapłaty, z "groźbą" że rezerwacja przepadnie jeżeli wpłata nie zostanie dokonana? Nie mam na koncie faktury do opłacenia, a płatności wymagają :)

Telefonów dzisiaj nikt nie odbiera w Tesli - od razu jest informacja, że nie ma możliwości połączenia i proszą o maila.
Ja właśnie dostałem coś takiego. Wystawili mi błędną fakturę, dotali chyba z 5 maili (od leasingu i ode mnie) z wytknięciem gdzie jest błąd. Leasing czeka na poprawną fakturę, bo nie mogą zapłacić.

Tymczasem dzisiaj na stronie pojawiła się opcja płatności (tak jakbym nie miał leasingu tylko kupował za gotówkę), z opcją wykonania przelewu. Oczywiśćie telefonu nikt nie odbiera, na maile nikt nie odpowiada, ale straszą anulowaniem.

Ręce opadają. Czy oni mogą anulować zamówienie, kiedy już wystawili fakturę?
 

MichalS

Zadomawiam się
Mam podobnie, wysłali maila 40 minut temu, że mi anulują zamówienie, mam 48h :).
Dzwonie do nich, wysyłam maile, cisza. Jakiś żart, Bareja by tego nie wymyślił.
 
Top