Wojtek_S

Nowy na Forum
Terminy potrafią być z dnia na dzień, ale jak nie pasuje, to oczywiście można się dogadać (chociaż pewnie będą poganiać, bo miejsca na placu ostatnio u nich mało, pokazywał znowu ostatnio ktoś na Youtubie).
Ale w przypadku RWD to nie ma się co spieszyć, one dopiero płyną z Chin i w Polsce mają być ponoć ok. 20.03.
Mam jednak pytanie co do tych ubezpieczeń - ja brałem leasing w Santander Multirent, bo u mnie wychodziło to taniej o ~4% niż w ING, ale dziś dostałem od nich info, że dla modelu RWD właśnie nie są mi w stanie zaoferować żadnego ubezpieczenia i szukam sam. Możesz mi (na PM, żeby tak nie rzucać kwotami publicznie) podesłać info jak u Ciebie kwotowo wyglądały te propozycje, żeby mieć porównanie i wiedzieć czego mam się spodziewać?
Ja zamówiłem Y LR z puli samochodów dostępnych. Z informacji jakie uzyskałem samochód aktualnie jest w Słoweni. Ubezpieczeniami jeszcze się nie zajmowałem. A tak na marginesie to 1,5 roku temu zamówiłem KIA EV 6 i jeszcze nie poszła do produkcji. I tak długo wytrzymałem
 

Piotr Paweł

Zadomawiam się
Czy odebrał może ktoś już TMY RWD albo czeka na odbiór i już ubezpieczył auto?
Mam termin na ok 20 marzec, ogarniam powoli ubezpieczenie i leasing.
Znajomy, który ubezpiecza wszystkie auta w mojej rodzinie mówi, że w systemie infoexpert nie ma takiej opcji.
są tylko wersje 514KM i 534KM. Czy ktoś może jakoś sobie z tym poradził?
Są różne wersje, ja mam wpisane LR ale kW się zgadzają PZU
 

mm-tesla

Posiadacz elektryka
Napiszcie Panie/Panowie jakie wam wychodzą składki i co w nich jest zawarte, chyba to żadna tajemnica, a będziemy mogli sobie porównać. Ja polecam zobaczyć w Yanosik'u, tam też są dosyć dobre oferty.
 

Pepek

Posiadacz elektryka
Ja zamówiłem Y LR z puli samochodów dostępnych. Z informacji jakie uzyskałem samochód aktualnie jest w Słoweni. Ubezpieczeniami jeszcze się nie zajmowałem. A tak na marginesie to 1,5 roku temu zamówiłem KIA EV 6 i jeszcze nie poszła do produkcji. I tak długo wytrzymałem
Hmm, to ciekawe - może czekają z transportem ze Słowenii aż przypłyną też te RWD, żeby za jednym zamachem to dostarczyć? Tak tylko zgaduję. ;)
A co do Kii EV 6 - a rozważałem ją, dobrze, że zrezygnowałem, tyle czekania by mnie chyba dobiło (jak ja 8 dni od zamówienia czekam i mi się już dłuży ;) ).
 

Cav

Pionier e-mobilności
Fakturę dostałem na e maila. W systemie nie ma jeszcze faktury proforma. Konto bankowe jest
90103015080000000819123000 mam nadzieje że jest to ich konto.
Sprawdź na białej liście.
Jeśli go na niej nie ma, to nie możesz odliczyć tego auta w koszty.
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Czy ktoś wie kiedy ma być serwis Tesli w Katowicach?
Pewnie za dwa Elono tygodnie.
Mowia o tym od roku, ale jak ruszy w 2023 to uwazam ze bedzie sukces.
Potem bedzie narzekanie ze dlugie terminy, ze nie mozna sie dodzwonic. Obiecaja ze za dwa tygodnie sie poprawi ;)
 
Top