Pepek

Posiadacz elektryka
Czy ktoś z Was otrzymał może SMSa ponaglającego do zapłaty, z "groźbą" że rezerwacja przepadnie jeżeli wpłata nie zostanie dokonana? Nie mam na koncie faktury do opłacenia, a płatności wymagają :)

Telefonów dzisiaj nikt nie odbiera w Tesli - od razu jest informacja, że nie ma możliwości połączenia i proszą o maila.
Potwierdzam, też to dostałem, szybki kontakt z osobą z leasingu Santander (który ogarniam na auto), z którym oni niby współpracują i info od niego, że ich kierownik dostaje sygnały, że to idzie w dziesiątki, więc to pewnie jakiś automat z systemu, ale i tak będą reagować, żeby wydłużyć termin. Parodia.
 

Bartłomiej S

Posiadacz elektryka
Zabawniej, że jak przez konto wejdziemy i byśmy chcieli dokonać płatności to piszą, że musi być ona wykonana z Twojego rachunku. Gdzie wyraźnie od samego początku zaznaczałem leasing.

Wiecie prawdopodobnie wszystko skończy się dobrze, nikomu nie anulują zamówienia ale to ile stresu generują klientom, którzy wydają ćwierć miliona na auto to dramat...
 

Giaur77

Fachowiec
Zabawniej, że jak przez konto wejdziemy i byśmy chcieli dokonać płatności to piszą, że musi być ona wykonana z Twojego rachunku. Gdzie wyraźnie od samego początku zaznaczałem leasing.

Wiecie prawdopodobnie wszystko skończy się dobrze, nikomu nie anulują zamówienia ale to ile stresu generują klientom, którzy wydają ćwierć miliona na auto to dramat...
U mnie nie ma nawet możliwości płatności.

Z drugiej strony na liście zakończonych czynności mam już "V" przy płatności, więc w sumie to powinienem czekać na dostawę 😂
 

Olecki

Pionier e-mobilności
Informowano mnie w okolicach grudnia 2022 r. że ma być do końca 1Q 2023 roku. Pani nawet wówczas zasugerowała, że może już odbiorę auto w Katowicach. Dzisiaj już wiadomo, że nie jest to możliwe. Oby rzeczywiście powstał salon i serwis do połowy roku.
Salon może, na serwis nie ma najmniejszych szans. Zatrudnienie i przeszkolenie mechanika to minimum 6 miesięcy a jeszcze nie ma nawet ogłoszenia o naborze (na razie szukają sprzedawcy). IMHO serwis to dopiero kwestia przyszłego roku, o ile znajdą chętnych do pracy za to co oferują.
 

Bartłomiej S

Posiadacz elektryka
Jak widzę na forach jak wyglada proces odbioru i zamówienia w innych krajach to szok. W momencie zamówienia praktycznie od razu dostają szacowany czas dostawy w widełkach tygodniowych lub dwutygodniowych bo wiedza ze z puli samochodów, które mogą trafić do kraju im starczy. VIN jest przypisywany te dwa tygodnie przed dostawa i spokojnie cała procedura z leasingiem i płatnością idzie. A u nas? W lutym ludzie ogarniało rejestracje dzień przez umówionym terminem dostawy, teraz w marcu ludzie dostaja SMS o płatności miesiąc przed planowana dostawa gdzie nawet faktury nie maja wystawionej. Szacowany czas dostawy? Płatność w końcu wskoczyła w system a czas dostawy sugerują nadal styczeń 2023 także noo..
 

Koma

Zadomawiam się
Dziś odebrałem moją TMYLR zamówioną 13 lutego 2023. Proces odbioru przebiegł bez problemu, wszystko całe 30min. Usterki i niedociągnięcia: mała ryska przy porcie ładowania, kropelki wody w kloszu lampy przeciwmgielnej - wszystko wpisane w protokół do usunięcia przy okazji najbliższego serwisu. Wyposażenie pojazdu: ładowarka 1-faz 230V, kabel Type 2 22kW, trójkąt i apteczka, gaśnica, hak holowniczy.
Produkcja Berlin, fotele z podwójnym przeszyciem (bardzo wygodne), zawieszenie komfortowe, bardzo dobrze wybiera nierówności. Wygłuszenie bardzo dobre, szyby podwójne z przodu i z tyłu. Polecam tą konfigurację.
 

pawcjo

Posiadacz elektryka
Dziś odebrałem moją TMYLR zamówioną 13 lutego 2023. Proces odbioru przebiegł bez problemu, wszystko całe 30min. Usterki i niedociągnięcia: mała ryska przy porcie ładowania, kropelki wody w kloszu lampy przeciwmgielnej - wszystko wpisane w protokół do usunięcia przy okazji najbliższego serwisu. Wyposażenie pojazdu: ładowarka 1-faz 230V, kabel Type 2 22kW, trójkąt i apteczka, gaśnica, hak holowniczy.
Produkcja Berlin, fotele z podwójnym przeszyciem (bardzo wygodne), zawieszenie komfortowe, bardzo dobrze wybiera nierówności. Wygłuszenie bardzo dobre, szyby podwójne z przodu i z tyłu. Polecam tą konfigurację.
Jaki kolor?
 
Top