Wojtek_S

Nowy na Forum
Fakturę dostałem na e maila. W systemie nie ma jeszcze faktury proforma. Konto bankowe jest
90103015080000000819123000 mam nadzieje że jest to ich konto.
 

mm-tesla

Posiadacz elektryka
Fakturę dostałem na e maila. W systemie nie ma jeszcze faktury proforma. Konto bankowe jest
90103015080000000819123000 mam nadzieje że jest to ich konto.
W systemie nie pojawiła mi się proforma. Dokładnie ten sam numer konta jest u mnie.
 

Pepek

Posiadacz elektryka
Przypisali VIN i kazali zapłacić, więc ogarnąłem cały leasing (ING) i miałem 4 propozycje ubezpieczenia wybrałem jedno i z leasingiem mam już wszystko załatwione. Leasing zapłacił i czekam na dokumenty do rejestracji. Swoją drogą jak oni wyznaczają termin odbioru ? Terminy są z dzisiaj na jutro ?
Terminy potrafią być z dnia na dzień, ale jak nie pasuje, to oczywiście można się dogadać (chociaż pewnie będą poganiać, bo miejsca na placu ostatnio u nich mało, pokazywał znowu ostatnio ktoś na Youtubie).
Ale w przypadku RWD to nie ma się co spieszyć, one dopiero płyną z Chin i w Polsce mają być ponoć ok. 20.03.
Mam jednak pytanie co do tych ubezpieczeń - ja brałem leasing w Santander Multirent, bo u mnie wychodziło to taniej o ~4% niż w ING, ale dziś dostałem od nich info, że dla modelu RWD właśnie nie są mi w stanie zaoferować żadnego ubezpieczenia i szukam sam. Możesz mi (na PM, żeby tak nie rzucać kwotami publicznie) podesłać info jak u Ciebie kwotowo wyglądały te propozycje, żeby mieć porównanie i wiedzieć czego mam się spodziewać?
 
Top