polishkid

Zadomawiam się
nie chce bronic tesli i tego ile płaci swoim pracownika, ale dużo ludzi zapomina ze pracując dla amerykanach firm często dochodzą bonusy, zniżka na auto, RSU i nie zapominajmy o owocowych czwartach. Szczegolnie RSU w tesli moze byc ciekawa opcja moim zdaniem.

Aby post nie byl offtopem, w stycznia 2023 dostalem info ze 4680 najwczesniej w 2024. Zmienilem swoje zamownie na LR quicksilver, biale wnetrze , hak, stockowe 19. Platnosc gotowka wiec wszytsko gotowe z mojej strony.

Do tej pory NIE dostalem VINu, a przy zamowinie przewidywany termin odbiory 3-19 marca (NL)
 

pawelt

Zadomawiam się
Z tego co widzę oba statki HOEGH CHIBA i GLOVIS SUNRISE płyną do tego samego portu czyli ZEEBRUGGE w Belgii. Trochę dziwne, bo myślałem, że ten drugi do Słowenii i portu KOPER. Pierwszy będzie za 2 dni w porcie, drugi za 7.

Screenshot at Feb 26 21-23-03.png
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Sunday 26 Feb 23 SUMMARY


HOEGH CHIBA
ETA Zeebrugge 02 Mar. Shipment of RHD for Ireland in addition to LHD cars confirmed to be onboard.
GLOVIS SUNRISE ETA Zeebrugge 06 Mar. No Southampton call.
GLOVIS SUMMIT ETA Barcelona 08 Mar. Could this ship have the Ashdod shipment onboard? She could arrive on 03 or 04 Mar and still make it to Barcelona on schedule. Still no clues on the Ashdod arrivals board yet....
GRANDE NEW JERSEY ETA Southampton 14 Mar.
GRAND RUBY Her destination remains unknown at present. She could make Koper on 10 Mar or less likely, Barcelona on 11 Mar. If heading to Zeebrugge ~ 16 Mar
DREAM ORCHID ETA Southampton ETA 19 Mar and Zeebrugge 22 Mar.
GRAND HERO Her destination remains undetermined for the moment but I think it is more likely to be a Mediterranean port rather than one in NW Europe. My guess would be Koper ~ 12 Mar
YU HENG XIAN FENG ETA Jebel Ali (Dubai) 10 Mar.
HOEGH OSLO ETA Barcelona 28 Feb and Zeebrugge 06 Mar. ~1700 Model S/X onboard from Baltimore and 3/Y will be loaded in Barcelona for Zeebrugge.
GOLD XING ETA Taipei 04 Mar. She is heading to Taiwan with Berlin-built MYs onboard.
 

pluto

Pionier e-mobilności

Wojtek_S

Nowy na Forum
Ciąg dalszy historii. Pojechałem tam osobiście (nie mogłem się dodzwonić) i na miejscu przypisali VIN z dostępnego auta do mojego zamówienia i przesłali mi fakturę pro forma. Więc na teraz sprawa rozwiązana. Liczę, że reszta procedury odbioru auta przebiegnie w mniejszym stresie :LOL:
Auta były dostępne, ale nie na placu w Ząbkach tylko w różnych portach.
A czy powiedzieli Ci kiedy możesz się spodziewać wydania auta ???
 

Olecki

Pionier e-mobilności
nie chce bronic tesli i tego ile płaci swoim pracownika, ale dużo ludzi zapomina ze pracując dla amerykanach firm często dochodzą bonusy, zniżka na auto, RSU i nie zapominajmy o owocowych czwartach. Szczegolnie RSU w tesli moze byc ciekawa opcja moim zdaniem.
Bonusy - brak
Zniżki - brak (oprócz drobnej na niektóre akcesoria ze sklepiku)
RSU - owszem, niby jest ale zdecydowanie szału nie ma, nawet po uwzględnieniu wartości RSU dalej pensja wychodzi niżej od kasjera w Lidlu na start.
 

termipl

Nowy na Forum
Pytanko ? Odebrał ktoś MYP w ciągu ostatnich 30 dni ?
Ja tak samo czekam na TMYP na razie cisza poza jakimiś smsami że zbliża się termin dostawy twojej tesli a zamawiałem 13.12.2022r podobno tylko nie wiem ile jest w tym prawdy już mają być teraz na dniach.
 

MichalS

Zadomawiam się
Czy odebrał może ktoś już TMY RWD albo czeka na odbiór i już ubezpieczył auto?
Mam termin na ok 20 marzec, ogarniam powoli ubezpieczenie i leasing.
Znajomy, który ubezpiecza wszystkie auta w mojej rodzinie mówi, że w systemie infoexpert nie ma takiej opcji.
są tylko wersje 514KM i 534KM. Czy ktoś może jakoś sobie z tym poradził?
 
Top