pluto

Pionier e-mobilności
Jedne i drugie powinny już mieć od pół roku. Y Standard jest z Chin a Performance i LR są z Berlina. Przynajmniej tak było do tej pory. One się zmieniają mniej więcej z kwartału na kwartał;) A to zmienia zawieszenie, a to czujniki usuną, albo zmienia kolory. Po kolorach w konfiguratorze widać z której fabryki będzie zamówienie realizowane. Nadal tylko Berlin ma nowe.
Auta w kolorze Midnight Silver Metallic, Deep Blue Metallic, Red Multi-Coat także są tylko z Chin.
 

DużyŁoś

Fachowiec
Dzień dobry,
Mam fakturę i termin dostawy na fakturze jest 22.03.2023, widzę, że takie Y co zamówiłem - mają dostępne od ręki są w "sklepie", mam również korespondencję, jak wpłacę teraz pieniądze to od razu wyślą dokumenty do rejestracji - a wiadomo, że od razu ubezpieczenie trzeba zrobić- czy to oznacza ze na statku w samym środku oceanu Indyjskiego moje OC i AC już działa ? 😁
 

Bartłomiej S

Posiadacz elektryka
Dzień dobry,
Mam fakturę i termin dostawy na fakturze jest 22.03.2023, widzę, że takie Y co zamówiłem - mają dostępne od ręki są w "sklepie", mam również korespondencję, jak wpłacę teraz pieniądze to od razu wyślą dokumenty do rejestracji - a wiadomo, że od razu ubezpieczenie trzeba zrobić- czy to oznacza ze na statku w samym środku oceanu Indyjskiego moje OC i AC już działa ? 😁
Mi Pan Tomasz polecił by rejestracji dokonać jak auta będą już w Europie, szkoda wcześniej z uwagi na ubezpieczenie
 

Bartłomiej S

Posiadacz elektryka
Szukam adresu e-mail do Warszawy, bo nie mogę się dodzwonić może odpiszą.
Ogółem sytuacja na dzień dzisiejszy wyglada tak, że po aferze z początku lutego na stałe była pani Nicolę oraz pani Anna z Berlina. Natomiast Pani Anna wróciła już do Niemiec początkiem poprzedniego tygodnia. Pani Nicolę wraca 6 marca a w międzyczasie maja się pojawić nowi pracownicy po dniu otwartym, które było zorganizowane ostatnio.
 
Top