Cav

Pionier e-mobilności
No to musisz zamawiać Lucida zamiast kontestować będącą poniżej poziomu Soula Teslę
Cały czas się zapominam, że nie powinienem robić zamachów słownych na świętości.
Przepraszam i obiecuję że będę się starał lepiej pamiętać.
 

adam-p

Nowy na Forum
Mam jedną rezerwację, ale widzę na stocku podobną, którą mógłbym wziąć. Jak to zrobić najlepiej:
  1. zmodyfikować moją istniejącą rezerwację
  2. zrobić nową rezerwację i ponownie zapłacić 1200zł
  3. dodzwonić się do Ząbek i dopytać :LOL:
Najlepsza opcja 3, ale czy jak zmodyfikuję istniejący konfig to automatycznie dopasuje mi teslę ze stocku, czy lepiej jednak zrobić nową rezerwację? Niby niedużo biorąc pod uwagę cenę auta, ale jeśli da się nie płacić, to lepiej nie płacić. Mieć 1200zł, a nie mieć 1200zł to w sumie 2400zł ;)
Ciąg dalszy historii. Pojechałem tam osobiście (nie mogłem się dodzwonić) i na miejscu przypisali VIN z dostępnego auta do mojego zamówienia i przesłali mi fakturę pro forma. Więc na teraz sprawa rozwiązana. Liczę, że reszta procedury odbioru auta przebiegnie w mniejszym stresie :LOL:
Auta były dostępne, ale nie na placu w Ząbkach tylko w różnych portach.
 

Chris

Posiadacz elektryka
Tak, postaram się myśleć i nie naruszać więcej uczuć religijnych.
EOD
Do KIA to niebiescy musieliby mnie siłą wsadzić.

P.S. Mam nadzieję, że nie naruszyłem uczuć religijnych.

Wracając do tematu, dzisiaj minęło 6 tygodni od zamówienia i cisza, nic się nie dzieje. Czy ktoś odebrał TMY LR Quicksilver od obniżek, albo VIN dostał, czy coś?
 
Last edited:

zibizz1

Pionier e-mobilności
A czy mają półkę zasłaniającą bagażnik?
Jedne i drugie powinny już mieć od pół roku. Y Standard jest z Chin a Performance i LR są z Berlina. Przynajmniej tak było do tej pory. One się zmieniają mniej więcej z kwartału na kwartał;) A to zmienia zawieszenie, a to czujniki usuną, albo zmienia kolory. Po kolorach w konfiguratorze widać z której fabryki będzie zamówienie realizowane. Nadal tylko Berlin ma nowe.
 
Last edited:
Top