KrzysztofFly

Moderator
Czy odebrał może ktoś już TMY RWD albo czeka na odbiór i już ubezpieczył auto?
Mam termin na ok 20 marzec, ogarniam powoli ubezpieczenie i leasing.
Znajomy, który ubezpiecza wszystkie auta w mojej rodzinie mówi, że w systemie infoexpert nie ma takiej opcji.
są tylko wersje 514KM i 534KM. Czy ktoś może jakoś sobie z tym poradził?
Zgadza się, nie ma RWD, mało tego TMY LR jest dalej w starej cenie (przed obniżką).
0.jpg
1.jpg
Każda firma działa trochę inaczej, w PZU trzeba wybrać markę - Tesla, w modelu wybrać - Inny, następnie Model spoza listy - wpisać swój, Typ pojazdu spoza listy - wpisać swój. Metodę wyceny - wybrać fakturę i wartość pojazdu z faktury.
 

DużyŁoś

Fachowiec
Czy odebrał może ktoś już TMY RWD albo czeka na odbiór i już ubezpieczył auto?
Mam termin na ok 20 marzec, ogarniam powoli ubezpieczenie i leasing.
Znajomy, który ubezpiecza wszystkie auta w mojej rodzinie mówi, że w systemie infoexpert nie ma takiej opcji.
są tylko wersje 514KM i 534KM. Czy ktoś może jakoś sobie z tym poradził?
Przypisali VIN i kazali zapłacić, więc ogarnąłem cały leasing (ING) i miałem 4 propozycje ubezpieczenia wybrałem jedno i z leasingiem mam już wszystko załatwione. Leasing zapłacił i czekam na dokumenty do rejestracji. Swoją drogą jak oni wyznaczają termin odbioru ? Terminy są z dzisiaj na jutro ?
 

huvvy

Zadomawiam się
Przypisali VIN i kazali zapłacić, więc ogarnąłem cały leasing (ING) i miałem 4 propozycje ubezpieczenia wybrałem jedno i z leasingiem mam już wszystko załatwione. Leasing zapłacił i czekam na dokumenty do rejestracji. Swoją drogą jak oni wyznaczają termin odbioru ? Terminy są z dzisiaj na jutro ?
ING samo rejestruje auto i odsyła papiery i tablice do Ząbek.
Jak dostaniesz maila z info o zarejestrowaniu zadzwoń do Tesli i umówią Cię nawet na następny dzień.
 

mm-tesla

Posiadacz elektryka

mm-tesla

Posiadacz elektryka
Top