ypl

Pionier e-mobilności
Kolego, co Ty opowiadasz ? IX mizeria ??? Tesle zamówiłem bez oglądania więc porównania nie mam. Ale nie mów, że IX to mizeria. Jest tam wszystko i auto jest kosmos. Mizeria to jest cena 😀IX.
Mizeria. Ja parę BMW przerobiłem już w swoim życiu, i w 4ce mamy skóry merino individual, kolor na samochodzie też jest individual tanzanite. Nie chce brzmieć, że kiedyś to było, a teraz to jest, ale na tej całej ekologii, to się naprawdę bmw i mercedes odpremiumował. Ja rozumiem płacić pół bańki, ale dostać grube piękne naturalne skóry, gdzie jak siadasz na fotelu to czujesz tą jakość czy po wielu latach ta skóra dalej wygląda jak nowa. Teraz w nowej siódemce w standardzie najtańsze "świńskie" skóry, albo wegańskie plastikowe :)
Pomijam kunszt inżynieryjny w tym ogromnym iX, gdzie bagażnik jest jak w clio :D
Na żywo jak staniesz obok iX to fura ogromna, gigant, ale po tym jak zajrzałem do bagażnika to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać.
Ja kupowałem bmw bo były innowacje w nowych modelach, niedostępne w innych markach, były materiały premiumowe, było DNA marki, jak wsiadałeś to czułeś się jak w bmw (układ wskaźników, przyciski, idrive). Nie wiem kto tam podejmuje teraz decyzje, ale jak nie mam "lewarka" do zmiany biegów w automacie, takiego jak go lubię i lubię jak jadę sobie rękę opierać o niego bo od lat tak jeżdżę i ktoś mi teraz usuwa lewarek i robi mały pstryczek do zmiany biegów, jak mam wielki ekran dotykowy i zero przycisków. To jaki ja mam powód żeby wyłożyć pół bańki na bmw jeżeli nie jest fanboyem marki?
 

ducarider

Posiadacz elektryka
Mizeria. Ja parę BMW przerobiłem już w swoim życiu, i w 4ce mamy skóry merino individual, kolor na samochodzie też jest individual tanzanite. Nie chce brzmieć, że kiedyś to było, a teraz to jest, ale na tej całej ekologii, to się naprawdę bmw i mercedes odpremiumował. Ja rozumiem płacić pół bańki, ale dostać grube piękne naturalne skóry, gdzie jak siadasz na fotelu to czujesz tą jakość czy po wielu latach ta skóra dalej wygląda jak nowa. Teraz w nowej siódemce w standardzie najtańsze "świńskie" skóry, albo wegańskie plastikowe :)
Pomijam kunszt inżynieryjny w tym ogromnym iX, gdzie bagażnik jest jak w clio :D
Na żywo jak staniesz obok iX to fura ogromna, gigant, ale po tym jak zajrzałem do bagażnika to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać.
Ja kupowałem bmw bo były innowacje w nowych modelach, niedostępne w innych markach, były materiały premiumowe, było DNA marki, jak wsiadałeś to czułeś się jak w bmw (układ wskaźników, przyciski, idrive). Nie wiem kto tam podejmuje teraz decyzje, ale jak nie mam "lewarka" do zmiany biegów w automacie, takiego jak go lubię i lubię jak jadę sobie rękę opierać o niego bo od lat tak jeżdżę i ktoś mi teraz usuwa lewarek i robi mały pstryczek do zmiany biegów, jak mam wielki ekran dotykowy i zero przycisków. To jaki ja mam powód żeby wyłożyć pół bańki na bmw jeżeli nie jest fanboyem marki?
Uwierz mi, że ja też. Miałem od 3 do 8. Za skórę Merano jest dopłata. Masz racje. W 7 również. Jestem akurat fanboyem marki jak to określasz. Tesle widziałem m3. Uważam, że nie ustępuje jakoscia mercedesowi eqe w podstawie. Mamy takiego na dojazdy w firmie. Jakość fatalna. Trzeszczące plastiki. Drzwi plastikowe, twardsze niż w c3 vanie. Tesla lepiej zrobiona
 

Piotrpulawy

Zadomawiam się
Witajcie. Tesla YLR biała z czarnym + hak felgi seria. Zamówienie 14 stycznia 2023. Dziś pojawił się vin i prośba o wpłatę pozostałej kwoty. Mailowo proprosilem o fv, po 2 h dostałem proformę. Kontakt oceniam jako bardzo prawidłowy.
 

ypl

Pionier e-mobilności
Sorry za offtopic.
Ja dzisiaj też dzwoniłem i poprosiłem żeby samochód był nie szybciej niż około 8 marca bo tak mi pasuje, bo miejsca jeszcze w garażu nie mam, a szkoda mi 4kę pod gołym niebem trzymać. Bez problemu się dodzwoniłem na dział sprzedaży, Pani sprawdziła, że widzi moje zamówienie w systemie i odnotowała, że VIN będzie nadamy 6 marca :)
Acha, MYLR jeździliśmy na radzymińskiej, bo mieszkamy niedaleko, i bardzo fajnie się tym jeździ, żona jeszcze tylko musi się do wyglądu auta przyzwyczaić :)
 

pluto

Pionier e-mobilności
Prawdopodobnie ostatni w tym kwartale transportowiec GRAND RUBY załadował Tesle na eksport.
Zgodnie z planami Tesli, w połowie lutego fabryka w Szanghaju zakończy dostawy zagraniczne w tym kwartale i przejdzie do produkcji głównie na rynek chiński. Jednocześnie przed końcem lutego fabryka w Szanghaju przeprowadzi modernizacje linii produkcyjnej partiami, aby przygotować się do nowego Modelu 3, który ma być dostarczony na rynek chiński w trzecim kwartale.

1676661652511.png

 

lookash_c

Pionier e-mobilności
Acha, MYLR jeździliśmy na radzymińskiej, bo mieszkamy niedaleko, i bardzo fajnie się tym jeździ, żona jeszcze tylko musi się do wyglądu auta przyzwyczaić :)
Ze środka na szczęście za bardzo nie widać ;-)
 

pluto

Pionier e-mobilności
Dziś rano pojawiła się informacja w aplikacji o akceptacji Tesla Vision (TMY RWD) - nie zaakceptowałem tego
Ciekawe jak to wpłynie na dostawę auta i czy w ogóle dostanę jakieś dalsze informację w tym numer VINu :unsure:
 
Top