Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

bart_zaw

Posiadacz elektryka
Chyba coś tutaj się zmienia - w UK ponoć odpalili wersję Model 3 LR RWD - dostępną tylko dla flot - większy zasięg, brak AWD i mniejsze przyspieszenie - idealny flotowy samochód.

MisterGreen to samo proponuje w Holandii dla flot:

Firmy kupują głównie ceną, więc Tesla powoli staje się bezkonkurencyjna w segmencie elektryków.
Czytałem o tym - cena trójki to 46900GBP więc wyśrodkowana pomiędzy SR RWD a LR AWD -- ciekawe jakby ją u nas policzyli? czy na 220990 ?
 

Michal

Moderator
Za chwilę znowu o długościach przyrodzenia będzie... ehhh..
 

Piernik

Posiadacz elektryka
Moja córka niedawno skończyła rok i tak się zastanawiam, czy jej nie kupić Gulfstreama G650 nie kupić. Niech się dziewczyna pobawi trochę. Jak będzie przeginać z lataniem, to jej zabiorę.
Nie chcesz mnie może adoptować ;) ?
 

itguy

Posiadacz elektryka
Moja córka niedawno skończyła rok i tak się zastanawiam, czy jej nie kupić Gulfstreama G650 nie kupić. Niech się dziewczyna pobawi trochę. Jak będzie przeginać z lataniem, to jej zabiorę.
orientujesz się ile oc wychodzi? może bym dla syna wziął, zaraz 3 lata kończy... XD
próbowałeś odpisać na tego SMSa? może znajdziesz sekretny kanał komunikacji ? ;-)
próbowałem :) zobaczymy.

Btw w inventory przybywa aut :D także chyba nie jeden stracił swoje zamówienie dzisiaj... ciekaw jestem czy ja nie będę następny haha :D
 

mm-tesla

Posiadacz elektryka
Jakby ktoś się zastanawiał jak wygląda mail o poleceniu:
1681822547985.png
Dzięki @Pike !

Dostałem 5000 punktów, teraz faktycznie pojawia się już 2000.
 

mm-tesla

Posiadacz elektryka
A kiedy to robiłeś? Bo ja ok 11 dziś i na 100% o tej porze w apce było 5000 a mail przyszedł zze jednak 2000.
Edit
Widzę że to mail z dodanymi a nie potwierdzający zamówienie.
zamawiał jakieś 3 tyg temu, od tamtej pory wisiało u mnie w historii, dziś dostałem maila z potwierdzeniem i mam dopisane 5000
 

pluto

Pionier e-mobilności
Coraz więcej aut dostępnych od ręki, coraz więcej aut stoi przy salonie, a to jeszcze nie koniec kwartału, a jak przypłyną Chiny to będzie się działo

Y inventory.jpg
 

itguy

Posiadacz elektryka
Coraz więcej aut dostępnych od ręki, coraz więcej aut stoi przy salonie, a to jeszcze nie koniec kwartału, a jak przypłyną Chiny to będzie się działo

View attachment 10192
Mam nadzieję że do tej pory już odbiorę i będę przyglądał się temu jako widz a nie uczestnik XD
 
Top