Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

krzyss

Pionier e-mobilności
Mnie spotkała dziwna sytuacja. W poniedziałek (29 maja) zamówiłem Teslę Y SR, opłaciłem zaliczkę i dziś dostałem SMSa:

Czy to znaczy, że muszę opłacić już całość czy SMS o wpłacie zaliczki dotarł z opóźnieniem?
Twoje auto zaraz bedzie. Zaplac calosc.
 

PawelGDZ

Posiadacz elektryka
Na infolinii też taka informacje dostaliśmy. Jutro lub pojutrze auto powinno dojechać do salonu. Dziś puszczam przelew, jutro planuje odbiór dokumentów, w piątek rejestracja. A w czwartek za tydzień wyjazd na urlop... Myślicie, że się wyrobię?
myślę, że spokojnie,
opisywałem tu moją sytuację na samym początku tego wątku, poniedziałek wpłata, do czwartku zapłacony leasing + rejestracja a w piątek odbiór auta
 

bart_zaw

Posiadacz elektryka
Na infolinii też taka informacje dostaliśmy. Jutro lub pojutrze auto powinno dojechać do salonu. Dziś puszczam przelew, jutro planuje odbiór dokumentów, w piątek rejestracja. A w czwartek za tydzień wyjazd na urlop... Myślicie, że się wyrobię?
Upewnij się żeby te dokumenty były gotowe do odbioru i nie poszły kurierem bo to czasami 3-4 dni zabiera.
Sprawdź czy z papierami masz dwa oświadczenia producenta z różnymi masami auta ( +-75kg) każdy wydział kom. w Polsce chce inaczej więc musisz mieć obydwa i szeroki uśmiech dla osoby która rejestruje bą są/ były z tym przeboje.
Pakiet do rejestracji to:
Oryginał FV z Tesla Polska na ciebie
Wyciąg z homologacji EC - ECE - EU (mniejsza o nazewnictwo
Oświadczenie producenta o danych wymaganych do rejestracji ( dwa egzemplarze - różne masy)
oświadczenie o akcyzie
oświadczenie o nabyciu wewnątrzwspólnotowym od Tesla Holandia.

Sprawdź aby dane (VIN, masy i inne parametry) pokrywały się między dokumentami.
 
Last edited:

krzyss

Pionier e-mobilności
Na infolinii też taka informacje dostaliśmy. Jutro lub pojutrze auto powinno dojechać do salonu. Dziś puszczam przelew, jutro planuje odbiór dokumentów, w piątek rejestracja. A w czwartek za tydzień wyjazd na urlop... Myślicie, że się wyrobię?
Jesli dostaniesz jutro dokumenty a auto na prawde sie u nich pojawi do poniedzialku to tak :)
 

mm-tesla

Posiadacz elektryka
Top