TM3 LR RWD

nabrU

Pionier e-mobilności
W UK pojawiły się oferty tego modelu dla prywatnych leasingobiorców / wynajmujących (choć samochód nie jest oficjalnie widoczny na stonie Tesli UK) i nie ukrywam, że choć Tesla Model 3 niekoniecznie spełnia wszystkie moje wymagania to jednak warunki leasingu i zasięg tego samochodu (394 mil / 634 km - oczywiście WLTP ;)) sprawia, że rozpatruję ją jako następcę dla ID.3 :eek:
Dostępne są egzemplarze z 4 kolorami do wyboru (biały, czarny, srebrny midnight i niebieski) oraz wyłącznie kołami 18" Aero. Wyposażenie jak w modelu LR AWD.
Czekam na oficjalną ofertę od brokera, samochody dostępne będą ok drugiej połowy lipca.
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Info prosto z Tesli UK (patrz niżej). Być może są jakies różnice między wersjami na UK i kontynentalną Europę.

1686597412534.png


1686597362857.png

P.S. Mój wpis chyba nawet bardziej pasuje do tamtego tematu, który podlinkowałeś. @Łukasz Bigo można jakoś moje wpisy przenieść tutaj?
 
Last edited:

nabrU

Pionier e-mobilności
Dostałem właśnie ofertę od brokera na wynajem (PCH) TM3 LR RWD i niestety nie jest to co ogłaszali 10 dni temu (post #21 wyżej), bo bym brał jak... (wpiszcie co tam chcecie ;))

Mianowicie oferta na stronie to było 540.14 GBP na miesiąc przez 3 lata bez wpłaty własnej (czyli 1+35) i limitem 10k mil na rok. Niestety jak poprosiłem o oficjalną ofertę, która miała być jeszcze tego samego dnia to niestety następnego dnia broker odzwonił, że wyjaśniają coś z leasingodawcą. Niestety przypuszczałem, że ww. byłoby za piękne, aby było prawdziwe i się nie myliłem, bo oficjalna oferta, którą dzisiaj otrzymałem to 628,53 GBP na m-c przy tych samych warunkach jak wyżej.

1687356392940.png

1687356472854.png


1687356440643.png
 

ciastek

Pionier e-mobilności
"Głośniki premium bez dodatkowego wzmacniacza". Gra przyzwoicie
Wow, to chyba wcześniej nie spotykane.
Dzięki!
EDIT: Szybki gugiel mówi, że taki opis jest w obecnych Modelach 3 RWD.
EDIT: @nabrU , jak dla mnie gosc z Tesli okazał się kłamczuszkiem.
 
Last edited:
Top