Tutaj nie dyskutuje się o BMW, bo to forum Tesli

  • Thread starter Konto skasowane na życzenie 2023/11/09
  • Start date
  • Tags
    None

vwir

Pionier e-mobilności
A prąd dla mieszkańca bloku, lub każdego innego użytkownika zimą to z czego jest?
Nasz węgiel zaspokaja tylko połowę naszych potrzeb, ewentualnie można go wyeksportować za granicę.
Połowę nasz węgiel. Do tego prawie 30% OZE. No to chyba i tak o niebo lepiej niż prawie 100% importu ropy, nieprawdaż?
 

vwir

Pionier e-mobilności
że nie płaci się dużo za drogie auto z niską emisją ale już za drogie z dużymi emisjami tak
A za tanie z dużą emisją już niższe opłaty? Przecież to się kupy nie trzyma. Mam to gdzieś ile ma kasy gość jadący przede mną. Za to żywo interesuje mnie to jak bardzo mnie truje.
 

Beep21

Posiadacz elektryka
Jak w końcu wróciliśmy do tematu samochodów, to muszę przyznać, że jak na pierwszych prezentacjach nie podobało mi się i5, po obejrzeniu kilku testów egzemplarzy odzianych w M pakiet jednak zmieniam zdanie. Ktoś wie czy już jest lub kiedy to trafi do salonów? Chętnie bym popaczał na żywo. To by było coś, postawić kiedyś nowe i5 obok mojej e39 540i. Nowoczesność obok tradycji. Elektryk vs. klasyka z bulgotem V8. Wyrośnięty wnuczek i jego dziadek. Trzeba wyrabiać żółte blachy za 2 lata bo mnie podatek od spalin zniszczy finansowo 🤣
Już jest w salonach praktycznie u większości dealerów, można sobie rezerwować jazdy itd. Są nawet sztuki na stocku, tutaj możesz zobaczyć -> https://www.bmw.pl/pl-pl/sl/stocklocator#/results?filters={"MARKETING_MODEL_RANGE":["i5_G60E"]}
 

Sceptyczny entuzjasta

Posiadacz elektryka
Już jest w salonach praktycznie u większości dealerów, można sobie rezerwować jazdy itd. Są nawet sztuki na stocku, tutaj możesz zobaczyć -> https://www.bmw.pl/pl-pl/sl/stocklocator#/results?filters={"MARKETING_MODEL_RANGE":["i5_G60E"]}
Ło paaaanie, same M60. Niestety nie moje rejony cenowe. Zresztą z potencjalnym zakupem jeszcze nie tak szybko. Najwcześniej druga połowa przyszłego roku, a może nawet początek 2025. Może jakaś wyprzedaż rocznika się trafi.
 
Top