Wizualizacja danych UDT o ładowarkach - historia ładowania i dostępności

Michal

Moderator
Zauważyłem, że od około miesiąca nie działało pokazywanie i dodawanie nowych ładowarek Tesli - SuC i Destination Chargers. Poprawione.
 

Michal

Moderator
Ekhem... wyszukiwanie nie działa.
Ani Nowe, ani po operatorze.
mapa pusta, tabelka pusta
Dzięki za info, widzę błąd ale nie mam teraz czasu się nim zająć. Może po weekendzie, a może uda się jutro.
 

Michal

Moderator
Parę dni temu też był problem, jednak jak sprawdziłem później to działało.
Bo wtedy naprawiłem, ale później skasowałem plik wykonujący większość pracy i musiałem go przywrócić z backup, który był przed naprawą :p wiedząc, że pewnie będzie się coś sypało, ale nie mam czasu do tego usiąść.

Tak wiem, powinienem mieć gita, ale nie mam :p
 

skolima

Zadomawiam się
Nawet nie trzeba przecież tego pchać na GitHub etc, wystarczy "git init" lokalnie i gotowe 😱

A poważnie, to wyrazy uznania za dobrą robotę, ta strona jest naprawdę przydatna.
 

Michal

Moderator
Prawie wszystko działa - wróciliśmy do problemu z marca :)
Zauważyłem, że od około miesiąca nie działało pokazywanie i dodawanie nowych ładowarek Tesli - SuC i Destination Chargers. Poprawione.
Poprawię to później, bo nie mam teraz 15 minut :p
 
Last edited:

Michal

Moderator

Michal

Moderator
Poprawiłem też żeby w przypadku Tesli pokazywać tylko lokalizacje z Polski - dodają kraj w danych poszczególnych lokalizacji, więc z niego skorzystałem - jutro wieczorem powinny zniknąć z aplikacji SuC i Destination Chargeres z Czech ;)
(nie chce mi się tego czyścić, więc warunek na świeżość danych 1 dzień, który już tam jest wytnie wszystko, co nie będzie odświeżane)
 
Last edited:
Top