Wstrzymanie wniosków ścieżki leasingowej

dixiluk

Fachowiec
Zamówiłem Y LR AWD w Katowicach, info jakie dostałem:
- mogę gadać z leasingodawcą i ustalać wszystko
- czekamy na numer VIN który będzie koniec sierpnia/początek września
- jak będzie numer VIN mogę podpisać umowę z leasingodawcą itd.
Więc dla zainteresowanych - z tego co rozumiem nie ma szans by zdążyć z wnioskiem o dotacje do końca przyszłego tygodnia, chyba że zamówi się samochód dostępny od ręki.
 

sytomek

Zadomawiam się
Ja mam ten luz, że mam czym jeździć i po prostu będę czekał na wyprzedaż Y ( liczę, że będzie jak z trójką przed highlandem ) . Do tego czasu coś już powinno być wiadomo o zasadach nowego programu, bo teraz mamy tylko przypuszczenia i nadzieje że nie namieszają za dużo. Bez obniżki teraz bym się nie zdecydował na zakup, bo jednak ryzyko "kopania" się z multirentem ( on finansuje ten promocyjny leasing, a do nich zaufania nie mam ) jest duże. Jeśli cena Y zrekompensowała by mi choć trochę ryzyko braku dotacji, a możliwość jej uzyskania nadal by pozostała to why not? :)
 

dixiluk

Fachowiec
Ja mam ten luz, że mam czym jeździć i po prostu będę czekał na wyprzedaż Y ( liczę, że będzie jak z trójką przed highlandem ) . Do tego czasu coś już powinno być wiadomo o zasadach nowego programu, bo teraz mamy tylko przypuszczenia i nadzieje że nie namieszają za dużo. Bez obniżki teraz bym się nie zdecydował na zakup, bo jednak ryzyko "kopania" się z multirentem ( on finansuje ten promocyjny leasing, a do nich zaufania nie mam ) jest duże. Jeśli cena Y zrekompensowała by mi choć trochę ryzyko braku dotacji, a możliwość jej uzyskania nadal by pozostała to why not? :)
Jak ktoś ma kasę to aż tak promocyjne to nie jest, ale jak ktoś nie ma aktualnie (jak ja :) ) i bierze leasing z niskim startem na 5 lat to różnica robi się kolosalna :)
 

sytomek

Zadomawiam się
Coś mi się wydaje, że tesla przedłuży to promocyjne finansowanie do końca sprzedaży obecnej wersji Y... ( ale nie polecam się jako wróżbita :D )
 

luck.ass

Nowy na Forum
Cześć, czy słyszeliście gdzieś, że da firm które już dostały jedną dotację z programu będzie niższe dofinansowanie w nowej edycji na 2025 rok? Moja żona mówi, że słyszała gdzieś w tv ale nie pamięta, gdzie i kto to mówił
 

jakniejatokto

Posiadacz elektryka
Dziś otrzymałem taką samą informację od swojego leasingodawcy (SCM). Na szczęście mój wniosek wysłany do BOŚ 9.08 dziś zmienił status na decyzja pozytywna, więc rzutem na taśmę chyba się załapałem.
 

Lesniczy

Nowy na Forum
Dziś otrzymałem taką samą informację od swojego leasingodawcy (SCM). Na szczęście mój wniosek wysłany do BOŚ 9.08 dziś zmienił status na decyzja pozytywna, więc rzutem na taśmę chyba się załapałem.
Jak pozytywna to jest ok. Mój wniosek wysłać-wysłany wczoraj (MB…). Kto wie, może się zlitują :)
 
Top