Zachęcają do likwidacji strefy czystego transportu

elektryk

Pionier e-mobilności

Artykuł opisuje zbieranie podpisów i linkuje do zbierania podpisów pomimo, że zbiórkę podpisów organizuje Konfederacja. Co ciekawe portal jest utrzymywany głównie ze środków miasta Krakowa, nie jest niezależny.
 

luki

Posiadacz elektryka
Są analizatory, które działają prawie jak fotoradar. Nie trzeba nawet nikogo zatrzymywać, żeby wytypować do dokładnego badania
 

elektryk

Pionier e-mobilności
"Przez dziesięć lat kierowałem szpitalem uniwersyteckim. Nikomu nie życzę widoku ludzi umierających na raka płuc, kiedy walczą o każdy oddech, licząc, że jeszcze przedłużą swoje życie o kolejną minutę" ... "W związku z tym niech nikt nie myśli, że nie będziemy walczyć o zdrowie mieszkańców"
Źródło: https://lovekrakow.pl/aktualnosci/g...tego-transportu-dopiero-w-styczniu_54032.html

Nareszcie ktoś kto się nie boi mówić otwarcie, że spaliny to śmiertelna trucizna.
 

elektryk

Pionier e-mobilności
A gdyby tak okleić te wszystkie trujące wozy takimi zdjęciami jak z paczki papierosów oraz specjalnymi hasłami uświadamiającymi?

Nawet możnaby im pozwolić wjeżdżać, wg mnie większym problemem jest brak społecznej świadomości.
 
K

Konto_usuniete_2024-07-16

Gość
A gdyby tak okleić te wszystkie trujące wozy takimi zdjęciami jak z paczki papierosów oraz specjalnymi hasłami uświadamiającymi?

Nawet możnaby im pozwolić wjeżdżać, wg mnie większym problemem jest brak społecznej świadomości.

Przecież świadomość społeczna jest tam gdzie zakazy wjeżdżania elektryków na parkingi 🤪
 

elektryk

Pionier e-mobilności
Przecież świadomość społeczna jest tam gdzie zakazy wjeżdżania elektryków na parkingi 🤪
No to może takie kompromisowe rozwiązanie byłoby wskazane - wjeżdżajcie, ale będziecie ostrzegać innych żeby się nie zbliżać i będziecie organicznym nośnikiem kampanii społecznej.
 

twizy

Zadomawiam się
Chyba raczysz żartować... jak widzę busika albo inne cudo w TD jeżdżącym na czymkolwiek co gwarantuje spalanie to nie da się tego pominąć, powiedzieć że nie było przesłanek lub jest to wypaczenie. Ta czarna chmura unosi się za pojazdem przez kilka sekund i po każdym przyśpieszeniu pojawia się ponownie a czasami działa w trybie ciągłym. Uważam, że jest to wystarczająca poszlaka żeby takiego delikwenta zatrzymać i sprawdzić poziom spalin z rury, w przypadku przekroczenia norm zabrać dowód i odholować samochód.
No ja też tak uważam. Niemniej jednak kontrolowanie bez faktycznego podejrzenia jest wypaczeniem.
 

twizy

Zadomawiam się
Są analizatory, które działają prawie jak fotoradar. Nie trzeba nawet nikogo zatrzymywać, żeby wytypować do dokładnego badania
Radary wszelkiej maści to również wypaczenie.

To, że coś robi się automatycznie nie znaczy, że jest usprawiedliwione. Weź sobie np skanowanie prywatnej korespondencji. Radary to dokładnie to samo tylko już przywykłeś do łamania oczywistych praw.
 
Top