Zachęcają do likwidacji strefy czystego transportu

elektryk

Pionier e-mobilności

Artykuł opisuje zbieranie podpisów i linkuje do zbierania podpisów pomimo, że zbiórkę podpisów organizuje Konfederacja. Co ciekawe portal jest utrzymywany głównie ze środków miasta Krakowa, nie jest niezależny.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Jak lubicie tak jak teraz?
W końcu dla dyletanta o skłonnościach sado macho to fajnie sobie odpłuwać na chodnik. Zalatwcie jeszcze spluwaczki jak na dzikim zachodzie. Chociaż to białko z mikroelementami, szkoda marnować.

Kiedyś Stolica Kraju, teraz zanosi sie Stolicę Ciemnogródu

Screenshot_20240111-062901_Brave_copy_800x662.jpg
Screenshot_20240111-063519_Brave_copy_819x614.jpg
 

Ratt

Posiadacz elektryka
Dzisiaj (11.01.24) i tak jest lepiej. Wczoraj było wiele miejsc w Krk gdzie było ponad 1200% normy. I to dzięki tym mieszkającym tuż przy rogatkach palących śmieciami i domagających się przywilejów dla swoich śmierdzących diesli.
 

tokwi

Posiadacz elektryka
Po wczorajszym rowerze, kiedy przefiltrowałem kilkadziesiąt metrów^3 krakowskiego powietrza, też chciałem wam wrzucić te wykresy, ale mnie Bronek uprzedził. Dramat!

Podoba mi się drugi akapit przedmówcy, gdzie jakże pięknie napisał o co tu chodzi - bo tu nie chodzi, ani o powietrze, ani o SCT, ani o samochody tylko o kasę dla ****niutkich działaczy i rozpoznawalność w wyborach samorządowych!
 
K

Konto_usuniete_2024-07-16

Gość
Ciekawe uzasadnienie sądu. Na tej podstawie można unieważnić sporo przepisów ruchu drogowego.

Na początek zaskarżyłbym zakaz poruszania się rowerem po autostradzie, bo to zbyt daleko idącą ingerenecja w moje prawa konstytucyjne takie jak wolność człowieka, wolność poruszania się, równości wobec prawa...
 

nnnnn

Pionier e-mobilności
Teraz powinien być wysyp pozwów lub pozew zbiorowy dla władz za nicnierobienie w kwestii jakości powietrza. Precedens chyba jest z Rybnika.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Po wczorajszym rowerze, kiedy przefiltrowałem kilkadziesiąt metrów^3 krakowskiego powietrza, też chciałem wam wrzucić te wykresy, ale mnie Bronek uprzedził. Dramat!
(...)
Ja jak patrzę na tych kolarzy nie korzystających ze ścieżek, jak one są obok ulicy, to nie dość że mnie to wkurw jako kierowcy (normalka pkt widzenia od pkt siedzenia), gdyż dupą opiętą w "trykot" hamuja ruch, narażając sie na niebezpieczeństwo. To probkem powiedzmy marginalny, choć oni uważają że są, mistrzami świata i mogą.
Ale jeśli to ma być trening z swoimi fazami gdzie i krążenie i oddech jest pogłębiony, a ci cykliści jadą obok ICE, to jestem współczująco zdziwiony.
Rozumiem że muszą niektórzy naprawdę trenować, ale kurde wyjechał bym z miasta samochdem z rowerem na pace itp i latał gdzieś gdzie nie ma smogu.
Jeden mi tlumaczyl że to tylko dojazd, ale ch.. bombki w jego zdrowiu strzeli przez te kilkaset oddechów na tym dojeździe.
 

mALEK

Posiadacz elektryka
cos mi sie wydaje, ze na tym jednym sadzie sie nie skonczy. zreszta, nie tak, to inaczej. coraz glosniej mowi sie o zmianach w przegladach, wiec licze na to, ze szybciej od tej strony do truchla sie dobiora
 
Top