Apka Bonnet - czyli Ionity za mniej niż 2 zł

nabrU

Pionier e-mobilności
Dzięki, zainstalowałem aplikację i tam też widać

Polska jako lider elektromobilności w Europie wg. pinokia.
Owszem, infrastrukturę widać, ale tylko jeśli użyje się lupy 😂

To samo jest w Czechach czy w Austrii. To chyba dlatego, że tylko Ionity jest obsługiwane więc trzeba zoomować.

Dzięki za info. Użyłem Twojego kodu.
Nie wiesz może czy nadal mogę skorzystać z ładowania za free - promocja pierwszego ładowania w sieci.

Dzięki.
Tak, pojedyncze free ładowanie z kodem jeśli wprowadzone, powinno ci się wyświetlać w Promotions -> Discounts jako 'charge discount' z datą ważności i jest zawsze zużywane jako pierwsze przed kWh z doładowania. Przykład poniżej:

Screenshot_20220606-122605.jpg


Oczywiście to stare kody które już wygasły...
 
Last edited:

Gandalf

Pionier e-mobilności
@nabrU A działa wersja "last minute"? Tj. zakupienie abonamentu stojąc pod stacją ładowania?
Potwierdziłem u źródła:

Yes, once you sign up for a refill it happens immediately.

@nabrU Czyli aplikacja zainstalowana, Twój kod użyty, ale nic nie kupione. Jak sytuacja będzie wymagała użycia, to ciach: refill.
Opłaca się już od jednego ładowania, o ile promocja zadziała tak długo by doczekać się mojego skorzystania.
 

nabrU

Pionier e-mobilności
@nabrU Czyli aplikacja zainstalowana, Twój kod użyty, ale nic nie kupione. Jak sytuacja będzie wymagała użycia, to ciach: refill.
Opłaca się już od jednego ładowania, o ile promocja zadziała tak długo by doczekać się mojego skorzystania.

Dziękuję.
Może tak szybko nie splajtuja i te 15 funtów będzie do odebrania ;-)
 

Gandalf

Pionier e-mobilności
Dziękuję.
Może tak szybko nie splajtuja i te 15 funtów będzie do odebrania ;-)
Podczas rejestracji podałem Twój kod, ale w "Promotions" się nie wyświetla.
No więc wygląda na to, że to nie szkodzi, bo on go pamięta, ale się nim nie chwali (napisał o tym przy próbie ponownego jego dodania), aktywuje się automatycznie po kliknięciu Refilla.
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Zobacz też w swoim profilu.
Być może zawola o ten kod w momencie "zakupu" refilla, jak któryś z kolegów napisał wyżej.
 

planzero

Fachowiec
hej. dodałem ten kod promo i oglądam app. Możesz doradzić trasę do Holandii bo sam jadę za miesiąc i chętnie skorzystamy z doświadczenia - kierunek Amsterdam
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Dzięki za użycie kodu, choć aby się u mnie coś pojawiło musisz zakupić pierwszy refill.
Co do trasy to nie doradzę bo ja jechałem do NL z UK ;) ale opiszę co i jak wieczorem w osobnym wątku, aby tu nie zaśmiecać.
 
Top