Apka Bonnet - czyli Ionity za mniej niż 2 zł

planzero

Fachowiec
Ja we wrześniu :) pewnie z przystankami na podziwianie Beneluksu.
ja po drodze z Wrocławia gzies w DE nocleg, potem tydzień Amsterdam i chyba kilka dni w Belgii? jeśli budżet się nie skończy na Amsterdamie…
 

nabrU

Pionier e-mobilności
No to ode mnie tez masz 15 :)
Dzięki, choć u mnie "15" się jeszcze nie pojawiło (nowy użytkownik musi wykupić refill abym ja coś dostał).

A propos wyprawy do NL - zaraz coś naskrobię...
 

planzero

Fachowiec
Skończy. Zwiedzaj najpierw, potem Amsterdam, potem post.
już spanie załatwione i nie mam wyjścia :) najpierw kanały A’damu ;)
 

JareG

Pionier e-mobilności
OK, no to ja też klepnąłem kod autora wątku. Ino na razie nie wybrałem abo, bo jeszcze nie czas na wycieczkę zagraniczną.. :)

Pozdrawiam
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Ja też klepnąłem, ale jak zwykle będę malkontentem, podobnie jak przy ABRP. Cena jak zrobię refil za 50 funtów co daje na złotówki 268,33 PLN w przybliżeniu daje 1,34 PLN, szkoda że nie zrobiłem bo akurat miałem 2 razy IONITY. No ale w moim przypadku to jest tylko IONITY a tych w rejonie jak na lekarstwo. Refil to moim zdaniem inna nazwa na abonament, bo to jak z telefonem na kartę, co jakiś czas trzeba zapłacić bo przepadnie. Czyli jak wejdziemy w ten refil to albo wykorzystamy go zera, albo trwamy aż nam się zbilansuje. Mając to na uwadze jak jedziemy gdzieś dalej to zakupujemy sobie 200 kWh a resztę w tym miesiącu mamy po 25 pensów patrząc z punktu widzenia najwyższego doładowania? Mam nadzieję że nie jesteśmy związani koniecznością płacenia 50 funtów miesiąc w miesiąc. Dlaczego wspomniałem o ABRP? Bo w tym wypadku strasznie mi się telefon grzeje a ostatnio są jakieś zawirowania w metodach dostarczania informacji na temat stanu baterii, mam dongla i tronity. Dodatkowo nie mogę wybrać WeCharge jako metody wyszukiwania, jest Greenway co nie rozwiązuje sytuacji.
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Marku, refille to rzeczywiście taki jakby abonament. Możesz go zmieniac w górę i w dół jak chcesz albo zrezygnować całkowicie i mieć tylko PAYG za 35 pensów. Tyle że trzeba myśleć czy się wtedy nie straci jakichś skumulowanych kWh. I jak się włącza wyższy pakiet to najlepiej to robić w "rocznicę" bo inaczej liczy pro rata
 

domingo

Fachowiec
nabrU, serdeczne dzięki za to (apkę i kod). Dla mnie to absolutny "nobrainer", układ mam idealny na swoich trasach Trójmiasto - Ionity(Olsze) - Supercharger(Ciechocinek) - Ionity(Kaszewy K.) - Łódź i z powrotem. Bonnet sprowadza cenę na Ionity do poziomu ceny na SuC, a już w ogóle bije na głowę to co przy tym oferuje Ionity samo z siebie (3,5zł/kWh albo płać 80zł na miesiąc i dodatkowo 1,28zł/kWh). Taki prepaid jak w Bonnecie to jest luks.
Jeśli ktoś nie używał Ionity bo za drogie to już odpadł ten argument. Jeśli ktoś nie używał Ionity bo nie po drodze to się nie przyda.
 

poochaty

Posiadacz elektryka
Może zróbmy dobrą tradycję i udostępnijmy swoje referrale na forum w stopce podobnie jak swego czasu referrale Tesli. Zawsze ktoś zyska.
 
Top