Dla tych co odbierają TM3 (i nie tylko) - checklista

Bronek

Pionier e-mobilności
Odpryski, wady itd to inna sprawa. Niestety jest na razie tak : " Bierzesz Pan? Nie? No to proszę przepuścic chetnego i won na koniec kolejki"

No ale co ma mieć w środku? Chromowane lamówki?
No ja nie wiem? Kilku z nas tu ma te samochody. Odebrane w różnych miejscach i jakoś nikt nie marudzi.
Najwiecej jest tych niezadowolonych, co nie mają jeszcze lub nie będą mieć ich nigdy.

Przynajmniej Trójki to nie premium. To auta w średniej cenie. Ale u nas za to można 3 latka Merca S kupić...
Co by tu by w środku?? Skóra? Wykluczona bo to passe, jak futro żony, Chormowane guziczki?
Grzana kierownicę dadzą , i moze wentylowane fotele? ale tego nie widać.
Plastiki to teraz powszechność. Auto to ma jeździc jako TAXI i ma być takie "sterylne" bez wygłupów pod publikę.
Jaki problem wydać troche kasy i dać do obszycia, tuningu wnętrza nawet fotele Nie jest to majątek. Zmiana feg to prawie standard w wielu innych markach W teli raczej nie często.
Taka Tesla "rokokoko" będzie obciachowa.
Nawet nie ma wielu pierdół do doposażenia , jest to jedno z nielicznych " kompletnych samochodów. łatwiej coś spiepszyć jak poprawić.
ps Ergonomie poprawiac to rozumiem, mam kilka sugesti. Wystrój? Po cholerę i tak nie będzie RR czy Mybach ojca
 
Last edited:

krist

Posiadacz elektryka
nie do końca rozumiem, M3LR ma kierownicę grzaną i inne boczki drzwi? LHD też tak mają, może ktoś potwierdzić, czy Chyny tylko RHD produkują na europę?
 

danielm

Pionier e-mobilności
Widziałem, bo znalazłem swoją tm3 jak odbierałem papiery do rejestracji (mam do Tesli większy rzut beretem). Z przodu, na krawędzi między frankiem a zderzakiem ktoś zamalował odprysk ręcznie. Tak to wygląda przynajmniej. Nie ma tragedii, ale kaman... W nowym samochodzie? Wiem wiem... Standardy US.
nima czasu na malowanie w lakierni bo to z tydzien by potrwało jak nie dłużej no i koszty :)
 

danielm

Pionier e-mobilności
nie do końca rozumiem, M3LR ma kierownicę grzaną i inne boczki drzwi? LHD też tak mają, może ktoś potwierdzić, czy Chyny tylko RHD produkują na europę?
ponieważ fabryka w chinach jest stawiana od zera to na bieżąco mogli wprowadzać zmiany które normalnie wymagałyby wstrzymania produkcji na jakiś czas. na tę chwilę z chin do europy przybywają modele 3 SR+. LR i Perf nadal z USA
edit.. oglądam materiał i widzę że dostali LR z chin. to nowość o której nie słyszałem więc niewiadomo czy na razie dotyczy to tylko LHD.
 

Tailowski

Nowy na Forum
to nie jest lokalizacja tesli. hotel chciał, hotel zapłacił to jest. tesla nie planowala stawiać SC w warszawie no ale jest więc darowanemu koniowi....
podobno wjazd tam Xem to przeżycie samo w sobie bo ciasno
Czy masz w swojej 3 przednie chlapacze ?
Ja odbierałem auto LR w ubiegły piątek
i nie mam.
 

danielm

Pionier e-mobilności
Czy masz w swojej 3 przednie chlapacze ?
Ja odbierałem auto LR w ubiegły piątek
i nie mam.
fabrycznie chlapaczy nie montują bo to zaburza areodynamike, przednie i tylne montowałem sam
 

Attachments

  • 20201003_140347.jpg
    20201003_140347.jpg
    1,5 MB · Liczba wyświetleń: 62
  • 20201003_141758.jpg
    20201003_141758.jpg
    1,1 MB · Liczba wyświetleń: 67
Top