Dla tych co odbierają TM3 (i nie tylko) - checklista

Michał spod Krakowa

Pionier e-mobilności
Odbierałem z checklistą i rzutami samochodu do zaznaczania wad. Teraz mi się z tego śmiać chce, bo znalazłem tylko ryskę na zewnętrznym plastiku (usunięta od ręki) i rysę na podstawie fotela (nie obchodzi mnie).

Z ciekawostek:
- nowe reflektory matrycowe
- wydaje mi się znacznie cichszy, niż egzemplarz który kiedyś testowałem
- w kabinie prawie w ogóle nie czuć dymu z kominów unoszącego się we wsiach, przez które przejeżdżałem
 

krist

Posiadacz elektryka
Odbierałem z checklistą i rzutami samochodu do zaznaczania wad. Teraz mi się z tego śmiać chce, bo znalazłem tylko ryskę na zewnętrznym plastiku (usunięta od ręki) i rysę na podstawie fotela (nie obchodzi mnie).

Z ciekawostek:
- nowe reflektory matrycowe
- wydaje mi się znacznie cichszy, niż egzemplarz który kiedyś testowałem
- w kabinie prawie w ogóle nie czuć dymu z kominów unoszącego się we wsiach, przez które przejeżdżałem
która wersja? jak performance to jakie opony teraz montują, dalej Michelin czy Pirelli?
 

krzyss

Pionier e-mobilności
I jak odebrales?
Tak, szukalem, szukalem i nic nie znalazlem.
Do wymiany mam boczek wewnetrzny kierowcy, na boczku sa dziwne slady po kleju, i byl jeden malutki zadzior materiału. Zakwalifikowali do wymiany, niby w przeciagu miesiaca maja to zrobic. Po zrobieniu 330km paruje mi tylne prawe swiatlo, ale na razie sie tym nie przejmuje.

O dziwo, moge powiedziec to samo co kolega, jest CICHO! nie wiem po co zamawialem uszczelki (od chinczyka), bo na razie jestem zadowolony, dopiero powyzej 160 licznikowych zaczyna byc slychac szum i to raczej z dachu niz drzwi.

Na razie jest emejzing :) pojezdze troche to zdam relacje co jest nie tak, bo kilka spraw napewno nie jest takich oczywistych.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Mi tez paruje. To taka "tradycja" marki.
Wina może być wtyczki lub z tyłu takiej membranki? Normalka. nawierciłem otwory ;-) ( próbnie) i..... paruje czasem dalej. Poczekam na rozbitka, na razie jest lewe za 300 zł ;-) ale sie przyzwyczaiłem.
Reflektor sie wyjmuje po odchyleniu tapicerki bagażnika i odkręceniu dwóch śrub z tyłu i tej wielkiej na górze
Uszczelki mam w bagażniku już z kilka miesiecy ;-)
 

Hue Zarri

Posiadacz elektryka
Tak, szukalem, szukalem i nic nie znalazlem.
Do wymiany mam boczek wewnetrzny kierowcy, na boczku sa dziwne slady po kleju, i byl jeden malutki zadzior materiału. Zakwalifikowali do wymiany, niby w przeciagu miesiaca maja to zrobic. Po zrobieniu 330km paruje mi tylne prawe swiatlo, ale na razie sie tym nie przejmuje.

O dziwo, moge powiedziec to samo co kolega, jest CICHO! nie wiem po co zamawialem uszczelki (od chinczyka), bo na razie jestem zadowolony, dopiero powyzej 160 licznikowych zaczyna byc slychac szum i to raczej z dachu niz drzwi.

Na razie jest emejzing :) pojezdze troche to zdam relacje co jest nie tak, bo kilka spraw napewno nie jest takich oczywistych.
Co do światła tylnego prawego mam podobnie, poczekam na jakiąś mżawkę i zobaczę czy zgłaszać.
 

Khar

Posiadacz elektryka
Dla czekających na odbiór - właśnie dostałem telefon - odbiór za tydzień. Mają pełen parking i muszą jak najszybciej wydawać. Oddelegowali dodatkowe osoby z Niemiec, więc powinno przyspieszyć.
 
K

Konto_usunięte_2021-03-29

Gość
Właśnie odbieram. A tu...
E85A8919-BD0C-4663-A1BE-FAE818E45E6E.jpeg
 

danielm

Pionier e-mobilności
Dla czekających na odbiór - właśnie dostałem telefon - odbiór za tydzień. Mają pełen parking i muszą jak najszybciej wydawać. Oddelegowali dodatkowe osoby z Niemiec, więc powinno przyspieszyć.
you made my day. niemcy pomagają polakom wydawać tesle :D:D bo taki popyt mamy w kraji w który nawet Elon nie wierzył
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Właśnie odbieram. A tu...View attachment 204
Kur.... a nawet niedomalowane sprzedają. Ale to pikuś, bo jest gorzej - nie wiem czy auto jest Białe czy Antracyt ? To a propos jaką farbę by prysnąć w domu zamówić
 
Last edited:
Top