Dla tych co odbierają TM3 (i nie tylko) - checklista

Relevant

Fachowiec
Widziałem, bo znalazłem swoją tm3 jak odbierałem papiery do rejestracji (mam do Tesli większy rzut beretem). Z przodu, na krawędzi między frankiem a zderzakiem ktoś zamalował odprysk ręcznie. Tak to wygląda przynajmniej. Nie ma tragedii, ale kaman... W nowym samochodzie? Wiem wiem... Standardy US.
Daj znać co postanowisz i jak to się dalej potoczy z tym frunkiem
 

Bronek

Pionier e-mobilności
A myslisz, że ci zrobią odprysk z 10 ciu warstw. Robiłem zaprawki do amerykańców kupowane w USA , to dostajesz primer, lakier z kolorem lub dwa i bezbarwny i się bawisz.
Opcja druga to malowanie całej klapy - raczej nie u nas
Opcja trzecia - nowa klapa.
Kwestia jak to wygląda i czy strzelać z armaty do wróbla. I czy to wróbel!!! Bo jak nie i uszkodzenie istotne, to rozumiem....
 

Relevant

Fachowiec
A myslisz, że ci zrobią odprysk z 10 ciu warstw. Robiłem zaprawki do amerykańców kupowane w USA , to dostajesz primer, lakier z kolorem lub dwa i bezbarwny i się bawisz.
Opcja druga to malowanie całej klapy - raczej nie u nas
Opcja trzecia - nowa klapa.
Kwestia jak to wygląda i czy strzelać z armaty do wróbla. I czy to wróbel!!! Bo jak nie i uszkodzenie istotne, to rozumiem....
Czaję, ale ech, premium to niestety nie jest :)
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Naprawdę, trzeba zmienić podejście do samochodów. My mamy jeszcze "zaszłości" historyczo systemowe. Nie jest to co prawda już tak, np. jak na Ukrainie , ale nie jest też jak w cywilizacji "starozachodniej".
W elektrykach na miare Tesli płacimy za technologię.
Ktoś powie a PORSCHE jest Premium- cudnie wykonane! No tak, ale to europejczyk i drogi jak diabli. No i nie ma tego powiewu wiosny, co ma Tesla.
Tesla jest zrobiona z polotem. Prosche jak gdyby z " musu" . Doskonałe urządzenie, które musi się podobać ale zwyczajne w swej doskonałości.
Miałem Amerykańca Chevy cabrio SSR, kumpel 911 Turbo S. Obaj pojawiliśmy się na ślubie przyjaciół. Panna młoda wybrała odjechanego amerykańca do transporu w kawalkadzie HD i samochodów, a nie szpanerskie 911. Małe nudne klasyczne wspaniałe, jak żona co dobrze gotuje i tylko lubi na misjonarza. ;-)
 

Relevant

Fachowiec
Tesla w środku wygląda jak samochód conceptowy który ktoś o dziwo wyprodukował, to jest ta wiosna o której piszesz.

Gorzej gdy trzeba zejść na ziemię i oglądać odpryski i plamy w tym świeżym nowym concepcie :)
 
K

Konto_usunięte_2021-03-29

Gość
Kropla gęsta lakieru ( zaprawki); woda ; papier, dobra pasta. Lepiej samemu zrobić.
Naprawdę, trzeba zmienić podejście do samochodów.
Ej... Bez jaj. Nowa fura za ćwierć bańki i mam sam dziury łatać? :D
Analogicznie kupujesz nowego iphone'a, otwierasz pudełko a tam pęknięty ekran. Ale przecież nic się nie stało, bo technologicznie orzeł. Lecisz sam wymienić szybkę? Wiem, że koloryzuję ale nie widzę powodu dla którego trzeba odpuszczać i zgadzać się na "albo technologia albo jakość". Ps. obie firmy amerykańskie.
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Tesla w środku wygląda jak samochód conceptowy który ktoś o dziwo wyprodukował, to jest ta wiosna o której piszesz.

Gorzej gdy trzeba zejść na ziemię i oglądać odpryski i plamy w tym świeżym nowym concepcie :)
Jezdziles id3 ? mi sie sni wnetrze po nocach... przypomina mi sie yugo ktore kupilem dla jaj.
Ale odpryskow lakieru nie akceptuje... napewno jakos to naprawia...
 
Top