Dla tych co odbierają TM3 (i nie tylko) - checklista

Hue Zarri

Posiadacz elektryka
Kur.... a nawet niedomalowane sprzedają. Ale to pikuś, bo jest gorzej - nie wiem czy auto jest Białe czy Antracyt ? To a propos jaką farbę zmówić
Ja myślałem o białej z dalszym zamiarem oklejenia na szary mat..potem jak sobie uświadomiłem że jakieś ziomeczki zaczną mi rozpinać wnętrze i zdejmować elementy , zmieniłem na szary lakier i nie żałuje.
 

Michał spod Krakowa

Pionier e-mobilności
która wersja? jak performance to jakie opony teraz montują, dalej Michelin czy Pirelli?
LR 18" - Michelin Pilot Sport

1614770612484.png
 

danielm

Pionier e-mobilności
Macie jakis numer komorkowy do pracownika salonu ktory ktos odbiera ? 😁
tam mają taką sraczke że nawet jak osobiście pójdziesz to nie będzie miał Cię kto obsłużyć, także mimo że pilne lepiej ich nie denerwować niepotrzebnie. Podobno ściągneli posiłki z ... Niemiec :)
 
K

Konto_usunięte_2021-03-29

Gość
OK. To na szybko. Autor tego posta odebrał dziś TM3LR. :cool:

[+] jest cicho. po przesiadce z mazdy 6 naprawdę jest cicho.
[+] jeszcze się oglądają za T
[+] w salonie jest chyba z 10 osób teraz i dostałem do odbioru kolegę, który chyba zaczął rano pracować
[+] spasowanie nie jest złe!
[+] ogólnie zen ☯️

[-] zamalowane draśnięcie lakieru zgłoszone, mimo oporu ze strony Tesli (no bo co z tym zrobią)
[-] jakieś ślady po kleju (?) na plastikowym dole drzwi kierowcy. nie dali / nie chcieli robić tego od ręki. będą później.

Ogólnie tragedii nie ma. Powiem więcej - jestem miło zaskoczony. No i dach nie odpadł! Jeszcze ;)

ps. poprawka do checklisty. jest trójkąt i apteczka w zestawie. nie ma gaśnicy.
ps. jadę i coś mi stuka przy najmniejszej nierówności w drzwiach pasażera. okazało się, że pas / zapięcie uderza w plastik słupka. na razie przestawiłem, ale zawsze tak będzie? :)
 
Last edited by a moderator:

danielm

Pionier e-mobilności
OK. To na szybko. Autor tego posta odebrał dziś TM3LR. :cool:

[+] jest cicho. po przesiadce z mazdy 6 naprawdę jest cicho.
[+] jeszcze się oglądają za T
[+] w salonie jest chyba z 10 osób teraz i dostałem do odbioru kolegę, który chyba zaczął rano pracować
[+] spasowanie nie jest złe!
[+] ogólnie zen ☯️

[-] zamalowane draśnięcie lakieru zgłoszone, mimo oporu ze strony Tesli (no bo co ni z tym coś zrobią)
[-] jakieś ślady po kleju (?) na plastikowym dole drzwi kierowcy. nie dali / nie chcieli robić tego od ręki. będą później.

Ogólnie tragedii nie ma. Powiem więcej - jestem miło zaskoczony. No i dach nie odpadł! Jeszcze ;)

ps. poprawka do checklisty. jest trójkąt i apteczka w zestawie. nie ma gaśnicy.
witam w klubie zmieniających mazdę 6 na teslę. co do wyposażenia to zgaduję że unijne stad brak gaśnicy, choć nie wiem co ona miałaby gasić w elektryku ale takie mamy prawo.
 

T35LA

Zadomawiam się
Trzymam kciuki za odbierających żeby nie było jak na niemieckim forum (dla nieniemieckojęzycznych fajnie działa funkcja tłumaczenia w chrome):

 

MaciekM3

Zadomawiam się
tam mają taką sraczke że nawet jak osobiście pójdziesz to nie będzie miał Cię kto obsłużyć, także mimo że pilne lepiej ich nie denerwować niepotrzebnie. Podobno ściągneli posiłki z ... Niemiec :)
Wiem, wiem, ale mieliby mniej roboty, gdyby nie musieli ciągle czegoś poprawiać w dokumentach i fakturach... moze „niemiecka precyzja” pomoże
 
Top