Dla tych co odbierają TM3 (i nie tylko) - checklista

krzyss

Pionier e-mobilności
Masz może zdjęcie bym se to zwizualizował?
IMG_1623.jpg


IMG_1624.jpg
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Poszedłem zobaczyć i mam "lekko" lepiej ale zasada ta sama. W miejscach przetłoczeń jest ta falbana redukujaca napiecia i ten dolny otwarty róg to dobrze bo tam rdzy nie będzie gdyby byl zamknięty.
U mnie to pokryli ceramiką. Ale te "wodne lakiery" to takie są do kitu.
Nie ma już problemu ocierania błotnika o podszybie itd... To nie jest auto dla ludzi o słabych nerwach ;-)
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Znaczy ze jest wersja poliftowa :)
Wczesniej to zalatwiono, juz w mojej.
Nie wiem czemu napisałem "podszybie" myslałem o słupku... To było nagminne w pierwszych
Tesla to tajmnicze auto i pełne niespodzianek - jeszcze raz przypomnę: nie dla zwykłych ludzi a dla lekko walniętych ;-)

Poprawili lekko zmieniając dystans, ale warto sprawdzic

will-tesla-fix-all-a-rust-issues-on-the-model-3.jpg
 

Attachments

  • Tesla-Model-3-rdza-520x245.jpg
    Tesla-Model-3-rdza-520x245.jpg
    18,1 KB · Liczba wyświetleń: 79
Last edited:

Giacomo

Fachowiec
Tak jak Bronek pisze : to auto jest tanie . Za 8 m-cznych pensji dostajemy auto o osiagach mocnego BMW albo Merca - i one sa przynajmniej 30,40 % drozsze . A jeszcze u mnie leasing jest dla ludzi z ulicy a nie dla zarzniecia siebie za wszelka cene , miesieczna rata SR to takie ok. 12 godz. pracy , nikt tego auta pozniej nie wykupuje tylko po 4, 5 latach oddaje i bierze nowe - takie realia . Tak wiec , nie ma co narzekac na poczatku . Takie uroki tego auta - jest ok tylko wykonane po amerykansku czyli wykonane niechlujnie , ale jazda rekompensuje niedociagniecia . Zreszta jakosc materialow mojej poprzedniej "pozlacanej" BMW pozostawiala tez wiele do zyczenia ....
 

krist

Posiadacz elektryka
Ale skąd masz VIN od 2 tygodni? na aplikacji? na stronie czy emaila dostałeś?
Mailem od Tesla Warszawa. Na stronie zmieniają się daty jak w kalejdoskopie, co 3 dzień jakaś zmiana terminu, aplikacja nic kompletnie nie pokazuje
 

krist

Posiadacz elektryka
Tak jak Bronek pisze : to auto jest tanie . Za 8 m-cznych pensji dostajemy auto o osiagach mocnego BMW albo Merca - i one sa przynajmniej 30,40 % drozsze . A jeszcze u mnie leasing jest dla ludzi z ulicy a nie dla zarzniecia siebie za wszelka cene , miesieczna rata SR to takie ok. 12 godz. pracy , nikt tego auta pozniej nie wykupuje tylko po 4, 5 latach oddaje i bierze nowe - takie realia . Tak wiec , nie ma co narzekac na poczatku . Takie uroki tego auta - jest ok tylko wykonane po amerykansku czyli wykonane niechlujnie , ale jazda rekompensuje niedociagniecia . Zreszta jakosc materialow mojej poprzedniej "pozlacanej" BMW pozostawiala tez wiele do zyczenia ....
proszę Cię, to auto nawet w USA nie jest opisywane jako tanie przez użytkowników. W sensie ceny, nie wykonania.
Co do pensji, równowartość 25-30 tysięcy złotych miesięcznie to nie jest "pensja" w Polsce. i chyba w Szwajcarii to też więcej niż przeciętna pensja.
A co do meritum, ile by nie kosztowało, a Tesla nie jest tania, i nawet w kilku miejscach przeczytałem opinie że to segment premium, to takie kwiatki jak na zdjęciach powyżej, czy w wwątku z niemieckiego forum to po prostu żenada. Nie ważne czy amerykańskie czy chińskie, jest jakiś minimalny poziom który producent samochodów powwinien trzymać. Widzieliście to zdjęcie:
1614838745391.png
 
Top