Głosowanie na lokalizację SuC

marco_25

Posiadacz elektryka
24-26 + udt… to bedzie 3 lata jakies…
Plus odmowa przyłącza, brak oceny oddziaływania na środowisko oraz po drodze jakaś ustawa ppoż zabezpieczająca przed samozapłonem EV. Na nasz nierząd można zawsze liczyć. Idą wybory może się uda coś zmienić ;)
Z własnego doświadczenia wiem jak boli otrzymanie warunków przyłącza 7 km od GPZ bez lini pomiędzy, a SN biegnie przez działkę :( Tak to już jest z monopolami, a z państwowymi jest znacznie gorzej.

marco_25

Posiadacz elektryka
Gdzie to jest? :)
Obok starego SuC w CH Bonarka w Krakowie. Wracając z lunchu zauważyłem, że dostawa z Tesli już jest na zapleczu, zdjęcia poniżej. Także zobaczymy jak to będzie wyglądać po wakacjach.

Attachments

• IMG_7839.jpeg
    IMG_7839.jpeg
    3,1 MB · Liczba wyświetleń: 44
  • IMG_7838.jpeg
    IMG_7838.jpeg
    1,8 MB · Liczba wyświetleń: 44
  • IMG_7837.jpeg
    IMG_7837.jpeg
    1,7 MB · Liczba wyświetleń: 44

topek

Zadomawiam się
Obok starego SuC w CH Bonarka w Krakowie. Wracając z lunchu zauważyłem, że dostawa z Tesli już jest na zapleczu, zdjęcia poniżej. Także zobaczymy jak to będzie wyglądać po wakacjach.
Dziekuje,
Czytalem ze obecny krakowski supercharger (tez w centrum handlowym) to podobny dramat jak ten warszawski.

Dobrze, ze cos dzieje.

Miedzy Monachium a Norymberga (odcinek 180km) jest 7 punktow SuC, na kazdym srednio 15 ladowarek.
Zal doope sciska :-(

tomA

Fachowiec
Ciekawe czy przy rozbudowie UDT tak samo procesuje długo jak przy nowym punkcie. Może procedura jest szybsza?

STMS

Posiadacz elektryka
Ciekaw jestem czy raz przeprocesowane odbiory danego typu urządzenia pozwalają na przyspieszenie odbioru kolejnych sztuk.
czy raz przeprocesowana rejestracja pojazdu TESLA przyspieszyła innym rejestrację ? ... nie sądzę a co więcej niektóre urzędy pytają się o dokumenty, których kupujący nie dostają ...

więc masz odpowiedź - co urzędnik to nowe "chęci" do pracy ... 😩

piotrazz

Fachowiec
https://www.tesla.com/pl_pl/event/electric-summer-garden-business-park
Może z okazji dziesięciolecia ogłoszą jakieś fajne wieści odnośnie polskich superchargerów.
Niech ktoś z Poznania lub okolic tam się wkręci :)
Kolejny event - tym razem Narie Resort & Spa :cool:

sd tosia

Fachowiec
Kolejny event - tym razem Narie Resort & Spa :cool:

Jest tego wincyj, miejscowość Piątek to podobno środek Polski, więc sprawdzamy:

piotrazz

Fachowiec
Już niedługo wrzesień i z nim koniec kwartału. Obawiam się, że nie dogonimy konkurencji w tej edycji. Chyba, że nowi nabywcy się uaktywnią. 😁

Attachments

• IMG_0866.png
    IMG_0866.png
    158,6 KB · Liczba wyświetleń: 37

KrzysztofFly

Pionier e-mobilności
Już niedługo wrzesień i z nim koniec kwartału. Obawiam się, że nie dogonimy konkurencji w tej edycji. Chyba, że nowi nabywcy się uaktywnią. 😁
Przecież to będą lokalizacje oblegane przez polskich turystów podążających na wakacje do Chorwacji i Bułgarii ;)

piotrazz

Fachowiec
Przecież to będą lokalizacje oblegane przez polskich turystów podążających na wakacje do Chorwacji i Bułgarii ;)

Po dłuższym namyśle zgadzam się z tą koncepcją.