Jak tam Wasze wnioski?

Hainer

Zadomawiam się
W moim przypadku ponad 8 miesięcy.
A i tak kasy jeszcze nie mam na koncie.....

W sumie od złożenia wniosku mija niedługo 15 miesięcy....
Chyba jesteś rekordzistą na tym forum. Nikt tak długo nie czekał. Spróbuj napisać skargę. W moim przypadku to chyba pomogło bo ktoś się moim wnioskiem w końcu zainteresował.
 

Cav

Pionier e-mobilności
Już nie mam na co, mam już całość wreszcie klepnietą i potwierdzoną mailowo.
Czekam "już" tylko na przelew.
 

slaveq

Pionier e-mobilności
Ja chciałbym zapytać ile czekaliście na ostateczną wypłatę po wysłaniu aneksu do umowy ubezpieczenia? Wysłałem ponad tydzień temu ale nadal żadnej odpowiedzi :(.
 

cooler

Pionier e-mobilności
A ja się pochwalę, parę tygodni temu dostałem kasę na konto :) Tylko 10 miesięcy czekania.

Dodając do tego fakt, iż przez ostatnie 2 miesiące moja Tesla miała tylko jedną awarię (otwarły się same okna z prawej strony do połowy i za cholerę nijak zdalnie nie dało się ich zamknąć, oczywiście padał deszcz) oraz odpadła listwa z z progu z napisem Tesla mój poziom zadowolenia z Tm3LR MiF nieco wzrósł. Może jestem coraz bliżej punktu gdzie wszystko co się mogło zepsuć już się zepsuło?
Czekam na serwis, bo oczywiście nie mają żadnych części na stocku i jeździmy dalej.
 

Cav

Pionier e-mobilności
Ja chciałbym zapytać ile czekaliście na ostateczną wypłatę po wysłaniu aneksu do umowy ubezpieczenia? Wysłałem ponad tydzień temu ale nadal żadnej odpowiedzi :(.
Jeszcze weksel przed Tobą.
Przypomnij im się mailem.
 

domingo

Fachowiec
Ja czekam od 7 października 2022, kiedy złożyłem uzupełnienie.

Kupa śmiechu jak się przeczyta regulamin, który oni sami pisali:

Rozdział III

Etapy rozpatrywania wniosku

§ 4

Na poszczególne etapy rozpatrywania wniosku przewiduje się następującą liczbę dni roboczych:

  1. rejestrowanie wniosku – do 3 dni od daty wpływu wniosku;
  2. ocena wniosku wg kryteriów dostępu do 5 dni od daty rejestracji wniosku;
  3. uzupełnienie przez wnioskodawcę brakujących informacji i/lub dokumentów, wymaganych na etapie oceny wg kryteriów dostępu do 5 dni od dnia otrzymania wezwania przez wnioskodawcę;
  4. ponowna ocena wniosku wg kryteriów dostępu – do 5 dni od daty rejestracji skorygowanego wniosku;
  5. ocena wniosku wg kryteriów jakościowych dopuszczających – do 10 dni od dnia zakończenia oceny wg kryteriów dostępu;
  6. uzupełnienie przez wnioskodawcę brakujących informacji i/lub dokumentów, wymaganych na etapie oceny wg kryteriów jakościowych dopuszczających – do 7 dni od dnia otrzymania wezwania przez wnioskodawcę;
  7. ponowna ocena wniosku wg jakościowych dopuszczających – do 10 dni od daty rejestracji skorygowanego wniosku;
Ewidentnie dni, czy miesiące to żadna różnica.
 

Hainer

Zadomawiam się
Ja czekam od 7 października 2022, kiedy złożyłem uzupełnienie.

Kupa śmiechu jak się przeczyta regulamin, który oni sami pisali:

Rozdział III

Etapy rozpatrywania wniosku

§ 4

Na poszczególne etapy rozpatrywania wniosku przewiduje się następującą liczbę dni roboczych:

  1. rejestrowanie wniosku – do 3 dni od daty wpływu wniosku;
  2. ocena wniosku wg kryteriów dostępu do 5 dni od daty rejestracji wniosku;
  3. uzupełnienie przez wnioskodawcę brakujących informacji i/lub dokumentów, wymaganych na etapie oceny wg kryteriów dostępu do 5 dni od dnia otrzymania wezwania przez wnioskodawcę;
  4. ponowna ocena wniosku wg kryteriów dostępu – do 5 dni od daty rejestracji skorygowanego wniosku;
  5. ocena wniosku wg kryteriów jakościowych dopuszczających – do 10 dni od dnia zakończenia oceny wg kryteriów dostępu;
  6. uzupełnienie przez wnioskodawcę brakujących informacji i/lub dokumentów, wymaganych na etapie oceny wg kryteriów jakościowych dopuszczających – do 7 dni od dnia otrzymania wezwania przez wnioskodawcę;
  7. ponowna ocena wniosku wg jakościowych dopuszczających – do 10 dni od daty rejestracji skorygowanego wniosku;
Ewidentnie dni, czy miesiące to żadna różnica.
Cytuję:

"Dzień dobry,

Wszystkie wnioski złożone w naborze wniosków od przedsiębiorców i podmiotów innych niż osoby fizyczne są w trakcie oceny lub oczekują na jej zakończenie. O wyniku oceny wnioskodawcy informowani są na adres email wskazany we wniosku.

Terminy wskazane w regulaminie naboru, zgodnie z par. 14 ust. 1 mają charakter instrukcyjny."

Dokładnie tak mi odpowiedzieli w kwietniu 2022 roku gdy ich zapytałem o terminy w regulaminie.
Ich żadne terminy nie obowiązują. Poczekasz jeszcze pół roku chyba, że będziesz miał więcej szczęścia ode mnie
 
Top