Jak tam Wasze wnioski?

pluto

Pionier e-mobilności
Po zakupie
 

Arrczi

Fachowiec
U mnie drgnęło po ponagleniu do Ministerstwa.
Pytanie 1: kończy się polisa w maju (już zaraz rok od złożenia wniosku, sic), mam załączyć aktualną polisę, czyli rozumiem aneks z wpisem "cesja wierzytelności na NFOŚiGW" i to wystarczy?.
 

Pawilon

Zadomawiam się
Kilka pytań:
1) czy jak kupiłem samochód to mogę od razu składać wniosek, czy muszę czekać na np docelowy dowód rejestracyjny?
2) czy jak już dostanę dofinansowanie (osoba prywatna), to mam spokój, czy muszę np za rok dostarczać nowy dowód ubezpieczenia?
3) dużo osób miało problem z podpisem kwalifikowanym. Jakie jest rozwiązanie?
 

Waldek

Nowy na Forum
Ile czekaliście na wypłatę środków od daty podpisania umowy. U mnie 04.10.2023 podpisana a środków jak nie było na koncie tak nie ma;). Z ważnych informacji samochód w leasingu.
 

Jusand

Posiadacz elektryka
Ile czekaliście na wypłatę środków od daty podpisania umowy. U mnie 04.10.2023 podpisana a środków jak nie było na koncie tak nie ma;). Z ważnych informacji samochód w leasingu.
Ja dostałem 22 grudnia dotację, a umowa była podpisywana bodajże 04.09.2023. Leasing mam w SCM, dotacja wsteczna, musiałem podpisać aneks do umowy. Wniosek składałem w marcu 2023.
Trzeba wziąć też pod uwagę fakt że BOŚ Bank najpierw przelewa pieniądze do leasingu a potem leasing przelał te pieniądze na moje konto.
I tak się cieszę że dostałem w ogóle tą dotację bo Teslę kupiłem 07.09.2021.
 

Michal

Moderator
Ile czekaliście na wypłatę środków od daty podpisania umowy. U mnie 04.10.2023 podpisana a środków jak nie było na koncie tak nie ma;). Z ważnych informacji samochód w leasingu.
 
Top